Het leveren en plaatsen van ondergrondse containers, GFT-containerbehuizingen, toegangscontrolesystemen en reparatie, onderhoud, reiniging en keuring van (semi) ondergrondse containers en GFT-containerbehuizingen

Gemeente Lingewaard

De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor het leveren en plaatsen van ondergrondse containers, GFT-containerbehuizingen en toegangscontrolesystemen en reparatie, onderhoud, reiniging en keuring van ondergrondse containers en GFT-containerbehuizingen. Zie aanbestedingsdocumenten.

Deadline

Deadline 2026-10-15

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-31 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Het leveren en plaatsen van ondergrondse containers, GFT-containerbehuizingen, toegangscontrolesystemen en reparatie, onderhoud, reiniging en keuring van (semi) ondergrondse containers en GFT-containerbehuizingen
Korte beschrijving:
De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor het leveren en plaatsen van ondergrondse containers, GFT-containerbehuizingen en toegangscontrolesystemen en reparatie, onderhoud, reiniging en keuring van ondergrondse containers en GFT-containerbehuizingen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Toon meer
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Afval- en vuilcontainers en bakken ๐Ÿ“ฆ
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โœ…
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2

1๏ธโƒฃ
Interne identificatiecode: 1
Titel: Perceel 1
Beschrijving van de aanbesteding:
Levering van ondergrondse containers, GFT-containerbehuizingen, toegangscontrolesystemen en plaatsing van deze inzamelmiddelen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Aanvullende producten/diensten: Toegangscontrolesysteem ๐Ÿ“ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Bemmel
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: Arnhem/Nijmegen ๐Ÿ™๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2030-12-31 ๐Ÿ“…
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal drie jaar per verlenging.
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties:
Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal drie jaar per verlenging.
Gunningscriteria
Prijs โœ…
Prijs (weging): 45
Kwaliteitscriterium (naam): Kwalitatieve gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 55
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001

2๏ธโƒฃ
Interne identificatiecode: 2
Titel: Perceel 2
Beschrijving van de aanbesteding:
Reparatie, onderhoud, reiniging en keuring van (semi) ondergrondse containers en GFT-containerbehuizingen Zie aanbestedingsdocumenten.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu ๐Ÿ“ฆ
Gunningscriteria
Prijs (weging): 60
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-15 10:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-15 10:05:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-15 10:05:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-17 12:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Lingewaard
Nationaal registratienummer: 59353125
Postadres: Kinkelenburglaan 6
Postcode: 6681 BJ
Poststad: Bemmel
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Maurice Zandbelt
E-mail: aanbesteden@unitedquality.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 306995431 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.Lingewaard.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437868 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437868 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-599923 (2026-08-31)