Groot onderhoud elementenverharding (>200m2)
Gemeente Den Haag
De onderhoudstoestand van het Haagse wegennet wordt eens per twee jaar vastgesteld door middel van inspecties conform een landelijk gangbare standaardmethodiek. De uitkomsten van deze inspecties worden geregistreerd in het beheersysteem GISIB. Aan de hand van de daarin opgenomen gegevens selecteert de gemeente wegvakken waarvoor een onderhoudsmaatregel is aangewezen. De geselecteerde onderhoudsmaatregelen worden vervolgens nader beoordeeld en getoetst. Op basis daarvan worden grotere, planmatige nadere deelopdrachten geformuleerd met een omvang van meer dan 200 mยฒ. Deze nadere deelopdrachten worden in de daaropvolgende periode uitgevoerd. Bij de voorbereiding en programmering van deze werkzaamheden vindt afstemming plaats met andere interne opdrachtgevers, waaronder rioleringsbeheer. Tevens kunnen op verzoek van andere interne opdrachtgevers kleinschalige reconstructiewerkzaamheden in de nadere deelopdrachten worden meegenomen.
DeadlineDeadline 2026-10-28
Wie? Wat?- โข Diverse oppervlaktewerkzaamheden โบ Wegdekwerkzaamheden voor wegen โบ Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Groot onderhoud elementenverharding (>200m2)
Referentienummer:
85e46aac-2be7-4483-9410-d1d347bc1136
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Wegdekwerkzaamheden voor wegen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 82 900 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
3376618a-d1bf-4ca3-8dbc-426a0540a646
Aanvullende producten/diensten: Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 78 maanden
Maximumaantal verlengingen: 3
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-28 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar: Zie leidraad
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 2
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Den Haag
Nationaal registratienummer:
27370927
Postadres: Spui 70
Postcode: 2511BT
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Naomi Immers
E-mail: naomi.immers@denhaag.nl ๐ง
Telefoon: +31 629656812 ๐
URL: https://www.denhaag.nl/nl/in-de-stad/ondernemen/zaken-doen-met-de-gemeente.htm ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/19684 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/216943 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/216943 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
221909103
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: voorlichting.rb.den.haag@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 703813131 ๐
URL: http://www.rechtspraak.nl/Organisatie/Rechtbanken/Den-Haag/Contact ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie leidraad
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-611772 (2026-09-02)