Grondwatermeetnet ten behoeve van project KIJK
Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard
Ten behoeve van dijkversterkingsproject KIJK beschikt het hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard (HHSK) over een grondwatermeetnet waarmee gedurende de uitvoering van het project de grondwaterstanden worden gemonitord. Het meetnet levert essentiële informatie voor de technische onderbouwing van ontwerp-, uitvoerings- en risicobeheersingsbeslissingen. De huidige overeenkomst voor het beheer en de exploitatie van het grondwatermeetnet eindigt per 31 december 2026. Voor de resterende looptijd van project KIJK is voortzetting van deze dienstverlening noodzakelijk. Het doel van de opdracht is het waarborgen van een betrouwbaar functionerend grondwatermeetnet en een consistente verwerking en interpretatie van de meetgegevens, zodat HHSK gedurende de uitvoering van project KIJK beschikt over kwalitatief hoogwaardige informatie voor technische analyses, risicobeheersing en besluitvorming. Zie inschrijvingsleidraad
DeadlineDeadline 2026-10-19
Wie? Wat?- • Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie › Meet- en controlediensten
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Grondwatermeetnet ten behoeve van project KIJK
Referentienummer:
A0432
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Meet- en controlediensten 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Duur
Startdatum: 2026-12-01 📅
Einddatum: 2031-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen: Verlenging van 24 maanden
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Nvt
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 80
Prijs ✅
Prijs (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-19 10:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-19 10:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-15 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard
Nationaal registratienummer:
211567350
Postadres: Maasboulevard 123
Postcode: 3063 GK
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Sisca Liem
E-mail: inkoop@hhsk.nl 📧
Telefoon: +31 104537200 📞
Fax: +31 104130694 📠
URL: http://www.hhsk.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438205 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438205 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
https://www.schielandendekrimpenerwaard.nl/contact/e-facturatie/.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-609086 (2026-09-01)