Groenonderhoud van LOFAR en NAA stations
Stichting Nederlandse Wetenschappelijk Onderzoek Instituten (NWO-I)
De opdracht bestaat uit het groenonderhoud van de velden met 24 core stations en 12 remote stations waarop de LOFAR radio telescopen en 3st. “Niet Astronomische Applicatie” stations zijn geïnstalleerd. Verder zijn er nog 3 te onderhouden losstaande NAA stations in het remote gebied. De specificatie van de uit te voeren werkzaamheden staan in Bijlage 3 vermeld. Bijlage 4 geeft een overzicht met de locaties, toegangswegen, sloten/greppels en maaivelden van de betreffende stations. Verder is in Bijlage 5 de potentiële maaischade problematiek beschreven. Het is mogelijk dat er gedurende de looptijd van de overeenkomst stations worden afgestoten of worden toegevoegd. De opdracht bestaat uit het groenonderhoud van de velden met 24 core stations en 12 remote stations waarop de LOFAR radio telescopen en 3st. “Niet Astronomische Applicatie” stations zijn geïnstalleerd. Verder zijn er nog 3 te onderhouden losstaande NAA stations in het remote gebied.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-17. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-30.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?- • Drenthe › Zuidwest-Drenthe
- • Utrecht
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-30 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-05-12 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-31 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Groenonderhoud van LOFAR en NAA stations
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Beplanten en onderhouden van groengebieden 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 720000.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Onderhoud van terreinen 📦
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: De Overeenkomst bevat twee (2) opties tot verlenging met twee (2) jaar.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-17 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-17 12:30:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-17 12:30:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-13 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Nederlandse Wetenschappelijk Onderzoek Instituten (NWO-I)
Nationaal registratienummer:
111590197
Afdeling: Astron
Postadres: Oude Hoogeveensedijk 4
Postcode: 7991PD
Poststad: Dwingeloo
Regio: Zuidwest-Drenthe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Freek Zijlstra
E-mail: f.zijlstra@nwo.nl 📧
Telefoon: +31 612935384 📞
URL: http://www.astron.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423461 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423461 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 085-303808 (2026-04-30)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 720000.0 EUR 💰
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-07 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-07 12:30:00 📅
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-07-07 12:30:00 📅
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-20 12:00:00 📅
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424764 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424764 🌏
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: f970fe37-15b2-4172-89f7-6a6b9ec41cc4-01
Bron: OJS 2026/S 092-328906 (2026-05-12)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 720000.0 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1144000.0 EUR 💰
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-26 📅
Titel: P1 Groenonderhoud van LOFAR en NAA stations
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1144000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Donker Groep B.V.
Nationaal registratienummer:
01100317
Postadres: Harste 5
Postcode: 8602JX
Poststad: Sneek
Regio: Zuidwest-Friesland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Dhr. J. Cazimier
URL: http://www.donkergroep.com 🌏
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 168-601282 (2026-08-31)
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij (>20 nieuwe aankopen)