Groenonderhoud Ouder-Amstel
Gemeente Ouder-Amstel
De opdracht betreft het onderhouden van het openbaar Groen in de gemeente Ouder-Amstel. De exacte locaties zijn vastgelegd in de beheertekeningen die bij het bestek horen. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: โข Onkruidbeheersing in beplantingsvakken en bloembakken โข Het snoeien van randen van beplanting langs verharding of gazon โข Het verwijderen van grof en fijn zwerfvuil uit beplantingsvakken en gazons โข Het knippen van hagen โข Maaien van gazons Zie bestek voor de volledige opdrachtomschrijving De opdracht betreft het onderhouden van het openbaar Groen in de gemeente Ouder-Amstel. De exacte locaties zijn vastgelegd in de beheertekeningen die bij het bestek horen.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-02. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-21.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?- โข Agglomeratie โs-Gravenhage
- โข Groot-Amsterdam
- โข Nederland
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-21 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-05-28 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-06-01 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-06-02 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-31 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Groenonderhoud Ouder-Amstel
Referentienummer:
DUO OA 202601 PRJ-2600079
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Beplanten en onderhouden van groengebieden ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Ouder-Amstel
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-07-03 ๐
Einddatum: 2030-07-03 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-02 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-02 15:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-02 15:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-05 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Ouder-Amstel
Nationaal registratienummer:
51738676
Postadres: Vondelstraat 1
Postcode: 1191 BD
Poststad: Ouderkerk a/d Amstel
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Linsey Boon
E-mail: linsey.boon@stichtingrijk.nl ๐ง
Telefoon: +31 28532721 ๐
URL: http://www.ouder-amstel.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422349 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422349 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 079-279747 (2026-04-21)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-08 15:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-08 15:00:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-06-08 15:00:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-06 12:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426879 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426879 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Door de aanvullende vragen is de planning aangepast.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 9ddc0f0a-c9f6-40da-a0fe-0158a424fb31-01
Bron: OJS 2026/S 103-374298 (2026-05-28)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-09 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-09 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-06-09 13:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/427153 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/427153 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
de planning is aangepast
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 59278c84-26a6-40fa-b213-f7701e1d3961-01
Bron: OJS 2026/S 104-375269 (2026-06-01)
Object
Duur
Startdatum: 2026-07-13 ๐
Einddatum: 2030-07-13 ๐
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-15 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-15 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-06-15 13:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/427345 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/427345 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
De planning is aangepast door het aanleveren van het aangepaste RSX bestand
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 38979714-208f-4582-ab65-f1de2cc96468-01
Bron: OJS 2026/S 105-378972 (2026-06-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1980000.0 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 1389148.46 ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 528003.06 ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1980000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-13 ๐
Titel: P1 Groenonderhoud Ouder-Amstel
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 7
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 7
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 1389148.46 ๐ฐ
Laagste bod: 528003.06 ๐ฐ
Totale waarde van het contract/perceel: 528003.06 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: J.M. de Wit Groenvoorziening B.V.
Nationaal registratienummer:
28040262
Postadres: Groenestein 12B
Postcode: 2394AV
Poststad: Hazerswoude-Rijndijk
Regio: Oost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.dewitgroenvoorziening.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 169-604861 (2026-08-31)
- Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij (>20 nieuwe aankopen)