Glasbewassing gemeente Sittard-Geleen
Gemeente Sittard-Geleen
Dit betreft de aanbesteding van de glasbewassingsdiensten voor de gemeente Sittard-Geleen. Zie aanbestedingsleidraad en bijlagen
DeadlineDeadline 2026-10-30
Wie? Wat? Waar?- โข Limburg (NL) โบ Zuid-Limburg
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Glasbewassing gemeente Sittard-Geleen
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, omdat de aanbesteding niet bestemd is voor gebruik door natuurlijke personen
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Sittard-Geleen
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties: Er zijn twee opties om de looptijd met 12 maanden te verlengen.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 65
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit: Plan van aanpak implementatie
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit: Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit: Social Return
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-30 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-30 12:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-30 12:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-12 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: gemeente Sittard-Geleen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Hub Dassenplein 1
Postcode: 6131 LB
Poststad: Sittard
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Maarten Weverling
E-mail: maarten.weverling@sittard-geleen.nl ๐ง
Telefoon: +31 650516027 ๐
URL: http://www.sittard-geleen.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://lokaleregelgeving.overheid.nl/CVDR654927/1 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438300 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438300 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-607558 (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Glasbewassing gemeente Sittard-Geleen
Referentienummer:
Z/26/839475
Korte beschrijving:
Dit betreft de aanbesteding van de glasbewassingsdiensten voor de gemeente Sittard-Geleen. Zie aanbestedingsleidraad en bijlagen
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, omdat de aanbesteding niet bestemd is voor gebruik door natuurlijke personen
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Sittard-Geleen
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
de verlengingen hebben betrekking op het verlengen van de looptijd met 12 maanden.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Er zijn twee opties om de looptijd met 12 maanden te verlengen.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 65
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit: Plan van aanpak implementatie
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit: Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit: Social Return
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-30 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-30 12:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-30 12:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-12 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: gemeente Sittard-Geleen
Nationaal registratienummer:
40678403
Postadres: Hub Dassenplein 1
Postcode: 6131 LB
Poststad: Sittard
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Maarten Weverling
E-mail: maarten.weverling@sittard-geleen.nl ๐ง
Telefoon: +31 650516027 ๐
URL: http://www.sittard-geleen.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://lokaleregelgeving.overheid.nl/CVDR654927/1 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438300 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438300 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-607558 (2026-09-02)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐