Glasbewassing
Stichting ROC Summa College
Wassen van glas voor verschillende panden van aanbestedende dienst. Zowel buiten als buitenglas is onderdeel van deze opdracht. De omvang van de opdracht, gebaseerd op historische gegevens, bedraagt op jaarbasis ongeveer € 52.000,- exclusief BTW, de verwachting is dat deze kosten de komende jaren zal toenemen vanwege indexaties en een uitbreiding van deze opdracht ten opzichte van de huidige opdracht. Met de bovenstaande informatie wordt de jaarlijkse contractwaarde bepaald op € 55.000,- exclusief BTW, wat neer komt op een totale contractwaarde van € 550.000,- exclusief BTW. Er is een zekere mate van onzekerheid tot de omvang van glasbewassing de komende jaren. De te sluiten overeenkomst moet worden gekwalificeerd als raamovereenkomst in de zin van de Aanbestedingswet 2012. Om die reden zal deze worden gesloten voor een maximale waarde van 130% van de geraamde opdrachtwaarde, € 715.000,-, om te voorkomen dat de geraamde waarde wordt overschreden voordat de looptijd van de raamovereenkomst is verstreken.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-08. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-03-20.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-03-20 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-14 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Glasbewassing
Referentienummer:
2025-018-HIRB-EA-Glasbewasing
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Reinigingsdiensten 📦
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 1
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Wassen van ramen 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Eindhoven
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 6
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitsborging
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Veiligheid + proactief melden bouwkundige gebreken
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-08 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-08 10:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 2
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-08 10:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-11 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting ROC Summa College
Nationaal registratienummer:
23496909
Postadres: Sterrenlaan 10
Postcode: 5631KA
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Rob van der Heijden
E-mail: aanbestedingen@summacollege.nl 📧
Telefoon: +31 402694000 📞
URL: http://www.summacollege.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/416753 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/416753 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 057-198297 (2026-03-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 715000.0 EUR 💰
Gunning van het contract
1️⃣
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-23 📅
Titel: P1 Glasbewassing
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 5
Aantal inschrijvingen van KMO's: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 430000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0001
Naam en adres van de contractant
Naam: R.W.S. Smulders B.V.
Nationaal registratienummer:
17106662
Postadres: Park Forum 355
Postcode: 5657HB
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
URL: http://www.rwsveldhoven.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Klein
2️⃣
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 285000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
2
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0002
Naam en adres van de contractant
Naam: Bakermans Schoonmaakbedrijf B.V.
Nationaal registratienummer:
17064989
Postadres: Hallenweg 13
Postcode: 5683 CT
Poststad: Best
Contactpunt: Ludo van de Watering
URL: http://www.bakermansbedrijven.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Bron: OJS 2026/S 157-566186 (2026-08-14)
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)
- Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten (>20)
- Reinigingsdiensten (>20)
- Diensten voor reiniging van ovens en schoorsteenvegen
- Reinigen van vuilnisbakken
- Reiniging van telefoonapparatuur
- Reiniging van transportuitrusting (1)
- Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten (16)
- Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur (11)
- Reinigingsdiensten van parkeerplaatsen
- Reinigingsdiensten van tanks en reservoirs (1)
- Straalreiniging van buisvormige objecten