Gespecialiseerde trajectbegeleiding 16+ jongeren
Gemeente Den Haag
De gespecialiseerde trajectbegeleiding (GTB) 16+ wordt ingezet vanuit het team Persoonsgerichte Aanpak (PGA) van de directie Veiligheid, Bestuursdienst (opdrachtgever). De doelgroep betreft jongeren van 16 tot 27 jaar die in beeld komen bij politie en/of justitie waarbij er sprake is van multi-problematiek. Daarnaast vormt de jongere met zijn/haar gedrag een risico voor de openbare orde en veiligheid van de stad. De begeleiding kenmerkt zich door een hoge mate van inzet, betrokkenheid en flexibiliteit en is daarmee in de basis intensief. De omvang en intensiteit van de begeleiding verschilt per situatie en wordt afgestemd op de hulpvragen van de jongere, de complexiteit van de problematiek en het veiligheidsrisico. Het doel van deze begeleiding is in de eerste plaats het herstellen van het veiligheidsrisico en het doorbreken van het delict- en/of ernstig overlastgevende gedrag. Dit gebeurt door de jongere te begeleiden en te ondersteunen in het creรซren van een stabiele leefsituatie.
DeadlineDeadline 2026-11-03
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Gespecialiseerde trajectbegeleiding 16+ jongeren
Referentienummer:
7fbe0985-092b-4d3e-9039-894c06ca7bc9
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Maatschappelijke en aanverwante diensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 4 800 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
10f99f7f-5a19-4b47-b7ab-b46f40a316c4
Aanvullende producten/diensten: Maatschappelijke diensten ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Uitvoering is in Den Haag.
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: SAS-procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-03 09:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Den Haag
Nationaal registratienummer:
27370927
Postadres: Spui 70
Postcode: 2511BT
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Demi Trouw
E-mail: demi.trouw@denhaag.nl ๐ง
Telefoon: +31629636629 ๐
URL: https://www.denhaag.nl/nl/in-de-stad/ondernemen/zaken-doen-met-de-gemeente.htm ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/19684 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/206317 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/206317 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
221909103
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: voorlichting.rb.den.haag@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 703813131 ๐
URL: http://www.rechtspraak.nl/Organisatie/Rechtbanken/Den-Haag/Contact ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-608460 (2026-09-02)
- Gezondheidszorg en maatschappelijk werk (>20 nieuwe aankopen)