Geschenken
Hogeschool Utrecht
De aanbesteding richt zich op de volgende onderwerpen: - Geschenken voor medewerkers en externen (bloemen/planten, cadeaubonnen en overige geschenken); - Promotionele artikelen (webshopartikelen met HU logo of de mogelijkheid tot personalisatie van webshopartikel (in plaats ‘’Hogeschool Utrecht’’ bijvoorbeeld ‘’Dienst Marketing & Communicatie’’ en op aanvraag maatwerkartikelen) voor medewerkers en externen; - Duurzame en sociale varianten binnen genoemde productgroepen; - Verzorging van het totale logistieke proces (inclusief bezorging op aangegeven adres); - Een online platform (webshop) inclusief koppeling met HU P2P systeem; - Inzicht in verschillende prestaties, gebruik en uitgaven (denk aan afname, budget, trends, duurzaamheidskenmerken, sociale impact). De totale geraamde maximale opdrachtwaarde inclusief optioneel volume bedraagt voor de maximale duur van de raamovereenkomst €5.551.087 exclusief btw.
DeadlineDeadline 2026-10-20
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-26 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Geschenken
Referentienummer:
HU.INK.2026.004
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Geschenken en beloningen 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 5551087.0 EUR 💰
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Utrecht
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Utrecht 🏙️
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit van de dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Assortiment
Kostencriterium (naam): Staffelopbouw en eventuele extra kosten personalisatie
Kostencriterium (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 18:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-21 08:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-21 08:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-01 18:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Hogeschool Utrecht
Nationaal registratienummer:
581766742
Postadres: Padualaan 99
Postcode: 3584CH
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Jelmer Knijff
E-mail: inkoop@hu.nl 📧
Telefoon: +31 884818283 📞
URL: http://www.hu.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437453 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437453 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-594674 (2026-08-26)