Gemeente Vijfheerenlanden - Leveren meubilair gemeentehuis Vijfheerenlanden
Gemeente Vijfheerenlanden
Gemeente Vijfheerenlanden heeft meubilair nodig voor het gemeentehuis in Leerdam. Het in te kopen meubilair bestaat uit: โข Perceel 1 Werkplekinrichting; bureaus, bureaustoelen, kasten โข Perceel 2: Los meubilair; zitmeubilair en tafels โข Perceel 3: Hergebruik meubilair; een deel van het bestaande meubilair van de gemeente wordt refurbished. Tevens wordt het overtollige bestaande meubilair opgekocht door de Opdrachtnemer die (voor het betreffende perceel) gecontracteerd wordt. -
DeadlineDeadline 2026-11-02
Wie? Wat?- โข Meubilair โบ Kantoormeubilair
- โข Meubilair โบ Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen
- โข Nederland
- โข Utrecht
- โข Zuidoost-Zuid-Holland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-21 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Gemeente Vijfheerenlanden - Leveren meubilair gemeentehuis Vijfheerenlanden
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Kantoormeubilair ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 1: Werkplekinrichting; bureaus, bureaustoelen, kasten
Beschrijving van de aanbesteding: Zie aanbestedingsdocument inclusief bijlagen. -
Aanvullende producten/diensten: Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Vijfheerenlanden
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-12-16 ๐
Einddatum: 2027-04-23 ๐
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwalitatieve documenten
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Prijs โ
Prijs (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 2: Los meubilair; zitmeubilair en tafels
Beschrijving van de aanbesteding: Zie aanbestedingsdocument inclusief bijlagen.
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-02 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-02 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-02 11:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-12 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Vijfheerenlanden
Nationaal registratienummer:
Postadres: Dokter Reilinghplein 1
Postcode: 4141DA
Poststad: Leerdam
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Sabine Weijman
E-mail: kenniscentrum@ibmn.eu ๐ง
Telefoon: +31 852465524 ๐
URL: http://www.vijfheerenlanden.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437001 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437001 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-585257 (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Gemeente Vijfheerenlanden - Leveren meubilair gemeentehuis Vijfheerenlanden
Referentienummer:
IBMN-2026-VIJ-AH-002
Korte beschrijving:
Gemeente Vijfheerenlanden heeft meubilair nodig voor het gemeentehuis in Leerdam. Het in te kopen meubilair bestaat uit:
โข Perceel 1 Werkplekinrichting; bureaus, bureaustoelen, kasten
โข Perceel 2: Los meubilair; zitmeubilair en tafels
โข Perceel 3: Hergebruik meubilair; een deel van het bestaande meubilair van de gemeente wordt refurbished.
Tevens wordt het overtollige bestaande meubilair opgekocht door de Opdrachtnemer die (voor het betreffende perceel) gecontracteerd wordt. -
Toon meer
Producten/diensten: Kantoormeubilair ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: Perceel 1: Werkplekinrichting; bureaus, bureaustoelen, kasten
Beschrijving van de aanbesteding: Zie aanbestedingsdocument inclusief bijlagen. -
Aanvullende producten/diensten: Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Vijfheerenlanden
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-12-16 ๐
Einddatum: 2027-04-23 ๐
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwalitatieve documenten
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Prijs โ
Prijs (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: Perceel 2: Los meubilair; zitmeubilair en tafels
Beschrijving van de aanbesteding: Zie aanbestedingsdocument inclusief bijlagen.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-02 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-02 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-02 11:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-12 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Vijfheerenlanden
Nationaal registratienummer:
551565454
Postadres: Dokter Reilinghplein 1
Postcode: 4141DA
Poststad: Leerdam
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Sabine Weijman
E-mail: kenniscentrum@ibmn.eu ๐ง
Telefoon: +31 852465524 ๐
URL: http://www.vijfheerenlanden.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437001 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437001 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Vragen en/of nadere Inlichtingen met betrekking tot het Programma van Eisen en de overige Aanbestedingsstukken als bedoeld in de artikelen 2.53 en 2.54 Aanbestedingswet 2012 dienen via TenderNed te worden gesteld. Hierbij dient gebruik te worden gemaakt van het ter beschikking gestelde sjabloon in bijlage C van dit Aanbestedingsdocument.
Toon meer
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-585257 (2026-08-21)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐