Gemeente Montfoort - Reinigen en inspecteren riolering
Gemeente Montfoort
De Aanbestedende dienst is voornemens het jaarlijks preventief reinigen en inspecteren van vrijverval riolen uit te besteden. De opdracht heeft een initiรซle looptijd van twee (2) jaar (ingaande 1 september 2026 tot en met 31 augustus 2028) en vervolgens een mogelijke verlening van tweemaal 12 maanden tot en met 31 augustus 2030. De dienst bestaat in hoofdzaak uit het jaarlijks reinigen en inspecteren van de vrijverval riolering en het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden zoals het frezen van wortels en vet. -
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-07-09. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-27.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-05-27 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-07 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-05-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Gemeente Montfoort - Reinigen en inspecteren riolering
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Titel: Reinigen en inspecteren riolering
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Montfoort
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-09 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-09 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 50 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-07-09 11:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-24 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Montfoort
Nationaal registratienummer:
Postadres: Kasteelplein 5
Postcode: 3417JG
Poststad: Montfoort
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Sabine Weijman
E-mail: kenniscentrum@ibmn.eu ๐ง
Telefoon: +31 852465524 ๐
URL: http://www.montfoort.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426558 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426558 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 101-364825 (2026-05-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Gemeente Montfoort - Reinigen en inspecteren riolering
Referentienummer:
IBMN-2026-MON-RR-003
Korte beschrijving:
De Aanbestedende dienst is voornemens het jaarlijks preventief reinigen en inspecteren van vrijverval riolen uit te besteden. De opdracht heeft een initiรซle looptijd van twee (2) jaar (ingaande 1 september 2026 tot en met 31 augustus 2028) en vervolgens een mogelijke verlening van tweemaal 12 maanden tot en met 31 augustus 2030. De dienst bestaat in hoofdzaak uit het jaarlijks reinigen en inspecteren van de vrijverval riolering en het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden zoals het frezen van wortels en vet. -
Toon meer
Producten/diensten: Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Reinigen en inspecteren riolering
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Montfoort
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-09 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-09 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 50 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-07-09 11:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-24 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Montfoort
Nationaal registratienummer:
521603974
Postadres: Kasteelplein 5
Postcode: 3417JG
Poststad: Montfoort
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Sabine Weijman
E-mail: kenniscentrum@ibmn.eu ๐ง
Telefoon: +31 852465524 ๐
URL: http://www.montfoort.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426558 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/426558 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Vragen en/of nadere Inlichtingen met betrekking tot het Bestek en de overige Aanbestedingsstukken als bedoeld in de artikelen 2.22 en 2.23 ARW 2016 dienen via TenderNed te worden gesteld. Hierbij dient gebruik te worden gemaakt van het ter beschikking gestelde sjabloon in bijlage C van dit Aanbestedingsdocument.
De vragen en nadere Inlichtingen kunnen worden gesteld tot de datum en het tijdstip welke zijn vermeld in paragraaf 1.16 van dit Aanbestedingsdocument.
Let op: De Aanbestedende Dienst wenst geen gebruik te maken van de 'Vraag en antwoord' module van TenderNed. Gelieve enkel het Nota van Inlichtingen sjabloon (Bijlage C) te gebruiken en deze mee te zenden als bijlage bij een bericht via de 'Berichten' module van TenderNed.
Toon meer
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 101-364825 (2026-05-27)
Award Aankondiging (2026-08-07)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 425000.0 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 425000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 425000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-07 ๐
Titel: P1 Reinigen en inspecteren riolering
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 425000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 425000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: M.J. Oomen Inspectie B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Distriboulevard 13
Postcode: 4761RZ
Poststad: Zevenbergen
Regio: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Peter de Bruijn
URL: http://www.mjoomen.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 152-550699 (2026-08-07)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 425000.0 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 425000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 425000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-07 ๐
Titel: P1 Reinigen en inspecteren riolering
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 425000.0 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 425000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: M.J. Oomen Inspectie B.V.
Nationaal registratienummer:
20091262
Postadres: Distriboulevard 13
Postcode: 4761RZ
Poststad: Zevenbergen
Regio: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Peter de Bruijn
URL: http://www.mjoomen.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 152-550699 (2026-08-07)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)