Gebied Zee-Zevenaar - Watertransport spoortunnels en havenemplacementen
ProRail B.V.
ProRail wenst รฉรฉn partij te contracteren voor: 1. Afvoeren en transporteren PFAS-houdend en gezuiverd water spoortunnels Zee-Zevenaar Proactief afvoeren, transporteren en lozen van het afvalwater (hemel-, lek- en testwater) vanuit de diverse spoortunnels op de Betuweroute. 2. Afpompen en transporteren van overtollig hemelwater havenemplacementen Proactief afpompen, transporteren en lozen van hemelwater van een vijftal emplacementen in het gebied Zee โ Zevenaar. Zie leidraad
DeadlineDeadline 2026-10-01
Wie?- โข ProRail B.V.
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-24 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Gebied Zee-Zevenaar - Watertransport spoortunnels en havenemplacementen
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Rioolwaterverwijderingsdiensten ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 96 maanden
Maximumaantal verlengingen: 6
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie leidraad
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): Subgunningscriterium 2: COยฒ-ambitiniveau
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): Subgunningscriterium 3: plan van aanpak
Subgunningscriterium 4: schriftelijke casus
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-01 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-01 10:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-01 10:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-09 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie leidraad
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: ProRail B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Moreelsepark 3
Postcode: 3511 EP
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Jeroen Schoonderwoerd
E-mail: aanbestedingen@prorail.nl ๐ง
Telefoon: +31 882317104 ๐
URL: http://www.prorail.nl/leveranciers/aanbesteden-en-inkoop ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Spoorwegdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437112 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437112 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-585837 (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Gebied Zee-Zevenaar - Watertransport spoortunnels en havenemplacementen
Korte beschrijving:
ProRail wenst รฉรฉn partij te contracteren voor:
1. Afvoeren en transporteren PFAS-houdend en gezuiverd water spoortunnels Zee-Zevenaar
Proactief afvoeren, transporteren en lozen van het afvalwater (hemel-, lek- en testwater) vanuit de diverse spoortunnels op de Betuweroute.
2. Afpompen en transporteren van overtollig hemelwater havenemplacementen
Proactief afpompen, transporteren en lozen van hemelwater van een vijftal emplacementen in het gebied Zee โ Zevenaar. Zie leidraad
Toon meer
Producten/diensten: Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Rioolwaterverwijderingsdiensten ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 96 maanden
Maximumaantal verlengingen: 6
Overige informatie over verlengingen:
Een Raamovereenkomst voor twee (2) jaar vast met zes (6) optiejaren tot verlenging.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie leidraad
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): Subgunningscriterium 2: COยฒ-ambitiniveau
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): Subgunningscriterium 3: plan van aanpak
Subgunningscriterium 4: schriftelijke casus
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-01 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-01 10:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-01 10:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-09 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie leidraad
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: ProRail B.V.
Nationaal registratienummer:
381962604
Postadres: Moreelsepark 3
Postcode: 3511 EP
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Jeroen Schoonderwoerd
E-mail: aanbestedingen@prorail.nl ๐ง
Telefoon: +31 882317104 ๐
URL: http://www.prorail.nl/leveranciers/aanbesteden-en-inkoop ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Spoorwegdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437112 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437112 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-585837 (2026-08-24)
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-05 10:01:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-10-05 10:01:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437545 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437545 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Planning
Voornaamste reden voor de wijziging: Correctie koper
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 4258c4dd-83ad-4403-9f49-91ac45c330a1-01
Bron: OJS 2026/S 166-595642 (2026-08-27)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-05 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-05 10:01:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-10-05 10:01:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437545 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437545 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Planning
Voornaamste reden voor de wijziging: Correctie koper
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 4258c4dd-83ad-4403-9f49-91ac45c330a1-01
Bron: OJS 2026/S 166-595642 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)