Fruit
Gemeente Eindhoven
Gemeente Eindhoven wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor de levering van (hand) fruit voor haar medewerkers. De geraamde waarde van de opdracht is € 105.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de raamovereenkomst van vier jaar komt dit neer op € 420.000. Aan deze raming kunt u geen rechten ontlenen.
DeadlineDeadline 2026-10-26
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Fruit
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Groenten, fruit en aanverwante producten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 420000.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Eindhoven
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): K1: Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): K2: Kwaliteit en flexibiliteit
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-08 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Eindhoven
Nationaal registratienummer:
Postadres: Stadhuisplein 1
Postcode: 5611 EM
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Kayleigh Rijnbeek
E-mail: kayleigh.rijnbeek@eindhoven.nl 📧
Telefoon: +31 402389109 📞
URL: http://www.eindhoven.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://www.eindhoven.nl/bestuur-en-beleid/beleid/inkoop-en-aanbesteding 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437729 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437729 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-596604 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Fruit
Korte beschrijving:
Gemeente Eindhoven wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor de levering van (hand) fruit voor haar medewerkers. De geraamde waarde van de opdracht is € 105.000 per jaar. Bij een maximale looptijd van de raamovereenkomst van vier jaar komt dit neer op € 420.000. Aan deze raming kunt u geen rechten ontlenen.
Toon meer
Producten/diensten: Groenten, fruit en aanverwante producten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 420000.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Eindhoven
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De overeenkomst heeft een looptijd van twee jaar en gaat naar verwachting in op 1 januari 2027. Gemeente Eindhoven kan de opdracht tweemaal, eenzijdig en onder dezelfde condities, verlengen met telkens één jaar. De overeenkomst duurt inclusief verlengingen maximaal vier jaar.
Toon meer
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
De overeenkomst heeft een looptijd van twee jaar en gaat naar verwachting in op 1 januari 2027. Gemeente Eindhoven kan de opdracht tweemaal, eenzijdig en onder dezelfde condities, verlengen met telkens één jaar. De overeenkomst duurt inclusief verlengingen maximaal vier jaar.
Toon meer
Kwaliteitscriterium (naam): K1: Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): K2: Kwaliteit en flexibiliteit
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-08 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Eindhoven
Nationaal registratienummer:
261529808
Postadres: Stadhuisplein 1
Postcode: 5611 EM
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Kayleigh Rijnbeek
E-mail: kayleigh.rijnbeek@eindhoven.nl 📧
Telefoon: +31 402389109 📞
URL: http://www.eindhoven.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://www.eindhoven.nl/bestuur-en-beleid/beleid/inkoop-en-aanbesteding 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437729 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437729 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-596604 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕