Food en Non Food

Stichting ROC Midden Nederland

De opdracht betreft het leveren van food- en non-food grossiersdiensten aan de praktijklocaties van ROC, MN waar Horeca-onderwijs wordt verzorgd. Het gaat om de structurele levering van een breed assortiment aan voedings- en genotmiddelen, dranken en non-food producten, afgestemd op de behoeften van een onderwijsomgeving met wisselende seizoens- en programmacycli. De geraamde contractwaarde voor deze opdracht bedraagt € 2.700.000 voor een periode van vier jaar (exclusief btw).

Deadline

Deadline 2026-11-19

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-03 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Food en Non Food
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het leveren van food- en non-food grossiersdiensten aan de praktijklocaties van ROC, MN waar Horeca-onderwijs wordt verzorgd. Het gaat om de structurele levering van een breed assortiment aan voedings- en genotmiddelen, dranken en non-food producten, afgestemd op de behoeften van een onderwijsomgeving met wisselende seizoens- en programmacycli. De geraamde contractwaarde voor deze opdracht bedraagt € 2.700.000 voor een periode van vier jaar (exclusief btw).
Toon meer
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Diverse voedingsmiddelen 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 2700000.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Nieuwegein
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-07-01 📅
Einddatum: 2035-06-30 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De overeenkomst kan na de initiële termijn nog verlengd worden met twee (2) maal twee (2) jaar, deze verlenging zal nooit stilzwijgend plaatsvinden. Uiterlijk zes (6) maanden voor afloop van de initiële contracttermijn wordt over de mogelijke verlenging door partijen overleg gepleegd.
Toon meer
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties: Nvt
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-19 11:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-19 11:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-19 11:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-28 11:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting ROC Midden Nederland
Nationaal registratienummer: 25638009
Postadres: Brandenburchdreef 20
Postcode: 3562 CS
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Coen van Zijl
E-mail: inkoop@rocmn.nl 📧
Telefoon: +31 307541700 📞
URL: http://www.rocmn.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438434 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438434 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-612185 (2026-09-03)