Flexibele inzet afwikkeling Omgevingsvergunningen
Gemeente Midden-Delfland
Flexibele inzet afwikkeling Omgevingsvergunningen De opdracht omvat het volledig behandelen van omgevingsvergunningaanvragen binnen de zogeheten โPakket Mixโ. Het gaat in totaal om circa 80 dossiers per jaar.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-08-18. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-06-23.
Wie? Wat?- โข Administratiediensten โบ Ondersteunende diensten voor de overheid
- โข Onvervalsbaar drukwerk โบ Vergunningen
- โข Agglomeratie โs-Gravenhage
- โข Delft en Westland
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-06-23 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-07-30 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-21 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-06-23)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Flexibele inzet afwikkeling Omgevingsvergunningen
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Ondersteunende diensten voor de overheid ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 864000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Vergunningen ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Schipluiden
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: optie tot 2x 1 jaar verlengen
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: vaste looptijd 2 jaar met optie tot 2x 1 jaar verlengen
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Interview en team
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-18 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-18 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 65 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-08-18 12:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-07-31 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Midden-Delfland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Anna van Raesfeltstraat 37
Postcode: 2636 HX
Poststad: Schipluiden
Regio: Delft en Westland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Jean-Paul Schotting
E-mail: jschotting@middendelfland.nl ๐ง
Telefoon: +31 0628411826 ๐
URL: http://www.middendelfland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/430210 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/430210 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 120-436873 (2026-06-23)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Flexibele inzet afwikkeling Omgevingsvergunningen
Korte beschrijving:
Flexibele inzet afwikkeling Omgevingsvergunningen De opdracht omvat het volledig behandelen van omgevingsvergunningaanvragen binnen de zogeheten โPakket Mixโ. Het gaat in totaal om circa 80 dossiers per jaar.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Ondersteunende diensten voor de overheid ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 864000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Vergunningen ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Schipluiden
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: optie tot 2x 1 jaar verlengen
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: vaste looptijd 2 jaar met optie tot 2x 1 jaar verlengen
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Interview en team
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-18 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-18 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 65 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-08-18 12:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-07-31 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Midden-Delfland
Nationaal registratienummer:
101752291
Postadres: Anna van Raesfeltstraat 37
Postcode: 2636 HX
Poststad: Schipluiden
Regio: Delft en Westland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Jean-Paul Schotting
E-mail: jschotting@middendelfland.nl ๐ง
Telefoon: +31 0628411826 ๐
URL: http://www.middendelfland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/430210 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/430210 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 120-436873 (2026-06-23)
Aankondiging van een opdracht (2026-07-30)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 864000.0 EUR ๐ฐ
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-01 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-01 12:00:00 ๐
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 51 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-09-01 12:00:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-14 12:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435259 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435259 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
aangepaste planning
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 7f18c8b6-7f74-4349-986e-3c6e76e03036-01
Bron: OJS 2026/S 147-534027 (2026-07-30)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 864000.0 EUR ๐ฐ
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-01 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-01 12:00:00 ๐
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 51 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-09-01 12:00:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-14 12:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435259 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/435259 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
aangepaste planning
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 7f18c8b6-7f74-4349-986e-3c6e76e03036-01
Bron: OJS 2026/S 147-534027 (2026-07-30)
Aankondiging van een opdracht (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 864000.0 EUR ๐ฐ
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-14 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-14 13:00:00 ๐
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 45 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-09-14 13:00:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-26 15:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436947 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436947 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
wijziging n.a.v. vragen
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: c567f8fb-28a7-49e1-bf3f-a92c9e3a211b-01
Bron: OJS 2026/S 162-583552 (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 864000.0 EUR ๐ฐ
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-14 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-14 13:00:00 ๐
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 45 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-09-14 13:00:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-26 15:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436947 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436947 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
wijziging n.a.v. vragen
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: c567f8fb-28a7-49e1-bf3f-a92c9e3a211b-01
Bron: OJS 2026/S 162-583552 (2026-08-21)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐