Flexibele arbeidskrachten
Irado
Irado heeft behoefte aan de inhuur van tijdelijke arbeidskrachten voor functies binnen verschillende vakgebieden en functieniveaus. De daadwerkelijke afname is afhankelijk van de personeelsbehoefte en beschikbare budgetten. De overeenkomsten bieden Irado de mogelijkheid om flexibel inhuurbehoeften in te vullen gedurende de contractperiode. Aangezien de huidige overeenkomsten gaan aflopen, is een nieuwe aanbesteding noodzakelijk om ook voor de komende jaren partners op dit onderwerp te hebben. De opdracht voor de tijdelijke inhuur van flexibele arbeidskrachten is onderverdeeld in vier percelen: 1. Inzameling en ondersteuning kantoor (uitzendbasis) 2. Groen, reiniging en technisch (uitzendbasis) 3. Maritiem (dienstverlening) 4. Chauffeurs (uitzendbasis)
DeadlineDeadline 2026-10-29
Wie?- โข Irado
- โข Recruteringsdiensten โบ Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
- โข Agglomeratie โs-Gravenhage
- โข Groot-Rijnmond
- โข Nederland
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Flexibele arbeidskrachten
Referentienummer:
90d88962-1511-45d8-bd53-05a85a3112f1
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 13 600 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 4
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 4
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
924def80-3376-43cd-836c-82158d9fb6e0
Titel: Inzameling en ondersteuning kantoor
Geschatte waarde exclusief BTW: 13 400 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Zie Mercell
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-04-01 ๐
Einddatum: 2029-03-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 x 1 jaar
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): K1 Werving en selectie
Kwaliteitscriterium (weging): 150
Kwaliteitscriterium (naam): K2 Implementatie (accountmanagement)
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): K3 Begeleiden en binden
K4 Bereikbaarheid
Kwaliteitscriterium (weging): 100
Kwaliteitscriterium (naam): K5 Detacheringsmogelijkheden
Prijs โ
Prijs (weging): 500
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
f50e9a5f-2e25-48ae-8945-9837c79b7245
Titel: Groen, reiniging en technisch
Geschatte waarde exclusief BTW: 0 EUR ๐ฐ
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2778e4e7-0762-4407-8bef-b171b09c0130
Titel: Maritiem
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 200
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
4๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
66feda4a-54ce-4484-acec-4ebf64cd38e9
Titel: Chauffeurs
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0004
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-29 08:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-29 08:05:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes (plaats): Schiedam
Voorwaarden voor de opening van inschrijvingen (Informatie over bevoegde personen en openingsprocedure): Er mogen geen personen bij de opening aanwezig zijn.
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-10-29 08:05:00 ๐
Plaats: Schiedam
Aanvullende informatie: Er mogen geen personen bij de opening aanwezig zijn.
Elektronische catalogus: Toegestaan
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Irado
Nationaal registratienummer:
24304498
Postadres: Fokkerstraat 550
Postcode: 3125BE
Poststad: Schiedam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Daphne Van Bruggen
E-mail: d.vanbruggen@irado.nl ๐ง
Telefoon: +3151099847 ๐
URL: https://www.irado.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2275 ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Milieu
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/227780 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/227780 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank 's Gravenhage
Nationaal registratienummer:
82946175
Afdeling: Rechtbank Den Haag
Postadres: Postbus 20302
Postcode: 2500 EH
Poststad: 's Gravenhage
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Onbekend
E-mail: voorlichting.rb.den.haag@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31703813509 ๐
Fax: +31883610678 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/organisatie-en-contact/organisatie/rechtbanken/rechtbank-den-haag ๐
Eindpunt voor informatie-uitwisseling (URL): https://www.rechtspraak.nl/organisatie-en-contact/organisatie/rechtbanken/rechtbank-den-haag ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Binnen 20 kalenderdagen na de voorlopige gunningsbeslissing
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-29Z ๐
Bron: OJS 2026/S 167-599465 (2026-08-28)
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)
- Recruteringsdiensten (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van arbeidskrachten voor handel en industrie
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel (7)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van medisch personeel (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van verpleegkundig personeel