Fiscale adviesdiensten Rijksbelastingen
Provincie Gelderland
De provincie Gelderland heeft behoefte aan een externe adviseur die fungeert als deskundige sparringpartner bij complexe, specialistische of bestuurlijk gevoelige fiscale vraagstukken. Hiervoor willen we per 1 januari 2027 met รฉรฉn partij een raamovereenkomst sluiten voor de periode van 2 jaar plus een mogelijke verlenging.
DeadlineDeadline 2026-10-12
Wie? Wat? Waar?- โข Gelderland โบ Arnhem/Nijmegen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-03 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Fiscale adviesdiensten Rijksbelastingen
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 350 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Fiscale dienstverlening ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2028-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 keer 12 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 75
Prijs โ
Prijs (weging): 25
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (percentage, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Gelderland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Markt 11
Postcode: 6811CG
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Anne-Greet Janssen
E-mail: a.janssen1@gelderland.nl ๐ง
Telefoon: +31652801831 ๐
URL: https://www.gelderland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/215242 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/215242 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
Afdeling: Rechtbank Gelderland
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: kcc.gld@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: 0031883612000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-04Z ๐
Bron: OJS 2026/S 171-611564 (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Fiscale adviesdiensten Rijksbelastingen
Referentienummer:
efcded3e-ff75-461d-938f-bb1fed9181b9
Korte beschrijving:
De provincie Gelderland heeft behoefte aan een externe adviseur die fungeert als deskundige sparringpartner bij complexe, specialistische of bestuurlijk gevoelige fiscale vraagstukken. Hiervoor willen we per 1 januari 2027 met รฉรฉn partij een raamovereenkomst sluiten voor de periode van 2 jaar plus een mogelijke verlenging.
Toon meer
Producten/diensten: Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 350 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
933b7d9e-adda-4e7f-9a27-9be9ffa326a8
Aanvullende producten/diensten: Fiscale dienstverlening ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2028-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 keer 12 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 75
Prijs โ
Prijs (weging): 25
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (percentage, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Gelderland
Nationaal registratienummer:
51468751
Postadres: Markt 11
Postcode: 6811CG
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Anne-Greet Janssen
E-mail: a.janssen1@gelderland.nl ๐ง
Telefoon: +31652801831 ๐
URL: https://www.gelderland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/215242 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/215242 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
82940827
Afdeling: Rechtbank Gelderland
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: kcc.gld@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: 0031883612000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-04Z ๐
Bron: OJS 2026/S 171-611564 (2026-09-03)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐