Fietskluizen met App
Provincie Groningen
De opdracht omvat het aanschaffen, leveren, installeren, exploiteren, beheren en onderhouden van fietskluizen in de provincies Drenthe en Groningen
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-08-28. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-06-24.
Wie? Wat? Waar?- โข Nederland
- โข Overig Groningen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-06-24 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-06-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Fietskluizen met App
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Onderdelen en toebehoren voor fietsen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 100 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende informatie: Provincie Groningen
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-28 13:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 jaar
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Groningen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Sint Jansstraat 4
Postcode: 9712JN
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Casper van Lubek
E-mail: c.s.van.lubek@provinciegroningen.nl ๐ง
Telefoon: +31618244952 ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/32042 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/216226 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/216226 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Provincie Groningen
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Noord Nederland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Guyotplein 1
Postcode: 9712 NX
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: info.rechtbanknoordnederland@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883614444 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Noord-Nederland ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: zie aanbestedingsdocument
Bron: OJS 2026/S 120-435953 (2026-06-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Fietskluizen met App
Referentienummer:
988a0e45-9997-4737-9c5f-6d14a2b09419
Korte beschrijving:
De opdracht omvat het aanschaffen, leveren, installeren, exploiteren, beheren en onderhouden van fietskluizen in de provincies Drenthe en Groningen
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Onderdelen en toebehoren voor fietsen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 100 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
daee2eb4-3a0c-46d0-805a-7e335a0d0d40
Aanvullende informatie: Provincie Groningen
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-28 13:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 jaar
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Groningen
Nationaal registratienummer:
01182023
Postadres: Sint Jansstraat 4
Postcode: 9712JN
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Casper van Lubek
E-mail: c.s.van.lubek@provinciegroningen.nl ๐ง
Telefoon: +31618244952 ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/32042 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/216226 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/216226 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Provincie Groningen
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Noord Nederland
Nationaal registratienummer:
00000
Postadres: Guyotplein 1
Postcode: 9712 NX
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: info.rechtbanknoordnederland@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883614444 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Noord-Nederland ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: zie aanbestedingsdocument
Bron: OJS 2026/S 120-435953 (2026-06-24)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Vervoersmaterieel en bijbehorende producten (>20 nieuwe aankopen)