Facilitaire servicediensten en huismeesterdiensten

Stichting Waternet

Waternet is op zoek naar een partij die facilitaire servicemedewerkers en huismeesterdiensten kan leveren

Deadline

Deadline 2026-10-20

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-28 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Facilitaire servicediensten en huismeesterdiensten
Referentienummer: f698d719-f039-43f6-a7fa-5eb3babf6ca2
Korte beschrijving:
Waternet is op zoek naar een partij die facilitaire servicemedewerkers en huismeesterdiensten kan leveren
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Huismeesterdiensten ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 800 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: df4de059-15a4-484f-9483-d11efcad8c75
Hoeveelheid: 32400 uur
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโ€™s) โœ…
Aanvullende producten/diensten: Diverse diensten ๐Ÿ“ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2028-12-31 ๐Ÿ“…
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: De overeenkomst kan 2x worden verlengd voor een periode van 12 maanden
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties: De overeenkomst kan 2x worden verlengd voor een periode van 12 maanden
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 10:00:45 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-20 10:05:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โœ…
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-20 10:05:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โœ…
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 10:00:00 ๐Ÿ“…
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โœ…
Beschrijving van de procedurerechtvaardiging: Alle stukken dienen digitaal te worden ingediend in Mercell
Geheimhoudingsovereenkomst is vereist โœ…

Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zijn vastgelegd in het PVE, Definities en Leidraad

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Waternet
Nationaal registratienummer: 41216593
Postadres: Korte Ouderkerkerdijk 7
Postcode: 1096AC
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Mick Kreefft
E-mail: mick.kreefft@waternet.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31643744595 ๐Ÿ“ž
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2802 ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/227895 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/227895 ๐ŸŒ
ID van het document van de belastingwetgeving: FiscalDocID1
ID van het document van de milieuwetgeving: EnvDocID1
ID van het document van de arbeidswetgeving: EmplDocID1
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Amsterdam
Nationaal registratienummer: 82951462
Postcode: 1076 AV
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
E-mail: info.rechtbankamsterdam@rechtspraak.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31883617000 ๐Ÿ“ž
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Standaard bezwaartermijn van 20 dagen na verstrekken van voorlopige gunning
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-30Z ๐Ÿ“…
Bron: OJS 2026/S 167-598941 (2026-08-28)