Europese openbare aanbesteding ‘Bouwkundig aannemer nieuwbouw kindcentrum Dronten en kindcentrum Swifterbant’
Gemeente Dronten
Gemeente Dronten is voornemens om via deze Europees openbare aanbesteding één bouwkundig aannemer te contracteren die zitting neemt in het bouwteam voor de nieuwbouw van twee kindcentra: kindcentrum Dronten en kindcentrum Swifterbant. De opdracht omvat in totaal circa 13.472 m² bvo nieuwbouw – KC Dronten ca. 6.572 m² bvo (onderwijs en kinderopvang ca. 5.458 m² en sportzaal met twee zaaldelen ca. 1.114 m²) en KC Swifterbant ca. 6.900 m² bvo (onderwijs en kinderopvang ca. 3.600 m² en gym-/sportvoorziening ca. 3.300 m²), inclusief de bijbehorende schoolpleinen en de buitenruimten.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-07-06. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-08.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-05-08 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-20 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese openbare aanbesteding ‘Bouwkundig aannemer nieuwbouw kindcentrum Dronten en kindcentrum Swifterbant’
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Bouwwerkzaamheden 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Bouwkundig aannemer nieuwbouw kindcentrum Dronten en kindcentrum Swifterbant
Beschrijving van de aanbesteding:
Plaats van uitvoering: Flevoland 🏙️
Duur
Startdatum: 2026-09-01 📅
Einddatum: 2029-12-21 📅
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): G2 Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 80
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-06 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-06 12:10:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-07-06 12:10:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-12 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Dronten
Nationaal registratienummer:
461578167
Postadres: De Rede 1
Postcode: 8251 ER
Poststad: Dronten
Regio: Flevoland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Karin Raanhuis
E-mail: inkoop@dronten.nl 📧
Telefoon: +31 321388911 📞
URL: http://www.dronten.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: http://www.dronten.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424422 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/424422 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 090-321355 (2026-05-08)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1.0 EUR 💰
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-14 📅
Titel: P1 Bouwkundig aannemer nieuwbouw kindcentrum Dronten en kindcentrum Swifterbant
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 9
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 9
Aantal inschrijvingen van KMO's: 5
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Bouwgroep Dijkstra Draisma
Nationaal registratienummer:
01070493
Postadres: De Marne 120
Postcode: 8701MC
Poststad: Bolsward
Regio: Zuidwest-Friesland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
URL: http://www.bgdd.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Groot
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
- Bouwwerkzaamheden (>20 nieuwe aankopen)