Europese openbare Aanbesteding Bancaire diensten
Fontys Hogeschool
De doelstelling van de aanbesteding is om te komen tot een Overeenkomst met een huisbankier voor het verzorgen en uitvoeren van het betalingsverkeer van Fontys en JHS. De beoogde huisbankier biedt een volledig geautomatiseerd en gebruiksvriendelijk Digitaal betalingsplatform aan. Daarnaast zorgt hij voor verdere optimalisatie en digitalisering van het bankverkeer, met minimalisatie van de bankkosten; de prijsstelling wordt daartoe nadrukkelijk meegenomen in deze aanbesteding. De uitgaven (spend) bedragen momenteel ongeveer € 49.000 inclusief btw per jaar. Door afname van het aantal studenten zullen naar verwachting de jaarkosten dalen omdat er minder transacties en bankrekeningen worden verwacht. Daar staat een indexering van bancaire diensten tegenover. De omvang van de opdracht wordt geraamd op € 45.000 inclusief btw per jaar. Dit bedrag is exclusief de kosten voor garantieprovisie.
DeadlineDeadline 2026-10-26
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese openbare Aanbesteding Bancaire diensten
Referentienummer:
CN-00985
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Bankdiensten 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
Duur: 60 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Zie "beschrijving verlengingen".
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 10:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen ✅
Openingsdatum: 2026-10-26 10:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Combinatievorming
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Fontys Hogeschool
Nationaal registratienummer:
391650280
Postadres: Rachelsmolen 1
Postcode: 5612 MA
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Rob Bennink
E-mail: r.bennink@fontys.nl 📧
Telefoon: +31 885071444 📞
URL: http://www.fontys.nl/inkoop 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438239 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438239 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-606921 (2026-09-01)