Europese aanbesteding WGA-ERD verzekering
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Goeree-Overflakkee
Bij het WGA eigenrisicodragerschap is de werkgever rechtstreeks verantwoordelijk voor de financiering van de aan de werkgever toe te rekenen WGA-uitkering (tot maximaal 10 jaar na toekenning). Tevens gaat de re-integratieplicht na toekenning van een WGA-uitkering over van UWV naar werkgever. Ter dekking van de risico’s WGA eigenrisicodragerschap wenst opdrachtgever een WGA-eigenrisicodragersverzekering voort te zetten. Het betreft een private verzekering ten behoeve van financiering van de aan de werkgever toe te rekenen WGA-vast en WGA-flex uitkeringen. Alle medewerkers (al dan niet met een dienstverband voor onbepaalde tijd, werkend in Nederland en in het buitenland, oproepkrachten en flexibele krachten die onder de ziektewet kunnen vallen en waarvan de eventuele WGA-uitkeringen toegerekend worden aan de eigenrisicodrager) zijn dan via de polis gedekt. Dit in overeenstemming met de geldende wet- en regelgeving van 1 januari 2017. Opdrachtgever had op peildatum 1 januari 2026 425 medewerkers in dienst. De relevante loonsom bedraagt € 21.772.775, --.
DeadlineDeadline 2026-10-15
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese aanbesteding WGA-ERD verzekering
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Verzekeringsdiensten 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2030-01-01 📅
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): Premiestabiliteit en verlengingsmogelijkheden:
Kwaliteitscriterium (weging): 22
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 28
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-15 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-15 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-15 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-14 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Goeree-Overflakkee
Nationaal registratienummer:
11668421
Postadres: Koningin Julianaweg 54
Postcode: 3241XC
Poststad: Middelharnis
Regio: Groot-Rijnmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Larissa Benning
E-mail: l.benning@onderwijsinkoopgroep.nl 📧
Telefoon: +31 629492916 📞
URL: http://www.rgomiddelharnis.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437738 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437738 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-596821 (2026-08-28)
- Financiële en verzekeringsdiensten (>20 nieuwe aankopen)
- Diensten op het gebied van verzekeringen en pensioenen (>20)
- Verzekeringsdiensten (>20)
- Aansprakelijkheidsverzekeringen (5)
- Diensten van verzekeringsmakelaars en -agentschappen
- Diensten voor rechtsbijstands- en allriskverzekeringen
- Krediet- en borgstellingsverzekeringsdiensten
- Levensverzekeringen
- Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen (1)
- Verzekeringen tegen schade of verlies (17)
- Verzekeringsdiensten voor technische installaties, aanvullende, algemene, verlies- actuariële en nooddienstverzekeringen
- Vrachtverzekering en verzekering in verband met vervoer (1)