Europese Aanbesteding voor het keuren, repareren en leveren van sportinstallaties en sportartikelen.
Stichting ZAAM, Interconfessioneel Voortgezet Onderwijs
Het doel van de Aanbesteding is om een transparant, eerlijk en efficiënt proces te waarborgen voor het selecteren van de beste Opdrachtnemer en daarmee een Raamovereenkomst (hierna: Raamovereenkomst) te sluiten voor het keuren, repareren en leveren van sportinstallaties en sportartikelen . De intentie is dat de Raamovereenkomst op 1 januari 2027 in gaat. De uitgaven waren de afgelopen jaren: 2022 € 159.609,25 2023 € 109.628,38 2024 € 172.992,08 2025 € 145.213,35 De verdeling van de kosten was over de afgelopen 4 jaar: Leveringen: € 289.000,00 Reparaties: € 207.000,00 Keuringen: € 91.000,00 Naar verwachting zijn de kosten de komende jaren vergelijkbaar met de huidige spend.
DeadlineDeadline 2026-10-30
Wie? Wat?- • Muziekinstrumenten, sportartikelen, spelletjes, speelgoed, handwerk, kunstartikelen en toebehoren › Sportartikelen en -uitrusting
- • Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese Aanbesteding voor het keuren, repareren en leveren van sportinstallaties en sportartikelen.
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Sportartikelen en -uitrusting 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 120 maanden
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Criterium 1: Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-30 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-30 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-30 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting ZAAM, Interconfessioneel Voortgezet Onderwijs
Nationaal registratienummer:
Postadres: Dubbelink 2
Postcode: 1102AL
Poststad: Amsterdam zuidoost
Regio: Groot-Amsterdam 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Saskia Roos
E-mail: tenderdesk@bic-bv.nl 📧
Telefoon: +31 0582132227 📞
URL: http://www.zaam.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438031 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438031 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603401 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese Aanbesteding voor het keuren, repareren en leveren van sportinstallaties en sportartikelen.
Korte beschrijving:
Het doel van de Aanbesteding is om een transparant, eerlijk en efficiënt proces te waarborgen voor het selecteren van de beste Opdrachtnemer en daarmee een Raamovereenkomst (hierna: Raamovereenkomst) te sluiten voor het keuren, repareren en leveren van sportinstallaties en sportartikelen . De intentie is dat de Raamovereenkomst op 1 januari 2027 in gaat. De uitgaven waren de afgelopen jaren:
2022 € 159.609,25
2023 € 109.628,38
2024 € 172.992,08
2025 € 145.213,35
De verdeling van de kosten was over de afgelopen 4 jaar:
Leveringen: € 289.000,00
Reparaties: € 207.000,00
Keuringen: € 91.000,00
Naar verwachting zijn de kosten de komende jaren vergelijkbaar met de huidige spend.
Toon meer
Producten/diensten: Sportartikelen en -uitrusting 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 120 maanden
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen:
Deze Raamovereenkomst heeft een vaste looptijd van 24 maanden, met viermaal een optionele verlenging van 24. De maximale looptijd komt hiermee op 120 maanden. De Raamovereenkomst wordt na afloop van de vaste looptijd telkens automatisch verlengd met een verlengingsperiode van 24 maanden, totdat het maximale aantal verlengingen is bereikt.
Toon meer
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Deze Raamovereenkomst heeft een vaste looptijd van 24 maanden, met viermaal een optionele verlenging van 24. De maximale looptijd komt hiermee op 120 maanden. De Raamovereenkomst wordt na afloop van de vaste looptijd telkens automatisch verlengd met een verlengingsperiode van 24 maanden, totdat het maximale aantal verlengingen is bereikt.
Toon meer
Kwaliteitscriterium (naam): Criterium 1: Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-30 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-30 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Deze Raamovereenkomst heeft een vaste looptijd van 24 maanden, met viermaal een optionele verlenging van 24. De maximale looptijd komt hiermee op 120 maanden. De Raamovereenkomst wordt na afloop van de vaste looptijd telkens automatisch verlengd met een verlengingsperiode van 24 maanden, totdat het maximale aantal verlengingen is bereikt, tenzij de Aanbestedende dienst schriftelijk aangeeft geen gebruik te maken van een verlengingsoptie. Opdrachtnemer dient de Aanbestedende dienst uiterlijk 6 maanden vóór de ingangsdatum van een verlengingsperiode schriftelijk te informeren over de naderende verlenging.
Toon meer
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-30 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting ZAAM, Interconfessioneel Voortgezet Onderwijs
Nationaal registratienummer:
322111867
Postadres: Dubbelink 2
Postcode: 1102AL
Poststad: Amsterdam zuidoost
Regio: Groot-Amsterdam 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Saskia Roos
E-mail: tenderdesk@bic-bv.nl 📧
Telefoon: +31 0582132227 📞
URL: http://www.zaam.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438031 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438031 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603401 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕