Europese aanbesteding schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep
Stichting Dunamare Onderwijsgroep
Schoonmaakonderhoud voor de locatie van Dunamare Onderwijsgroep Zie perceel verdeling
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-08-25. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-06-08.
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-06-08 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-06-08)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese aanbesteding schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Schoonmaken van scholen 📦
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 9
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 9
1️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 1: Haarlemmermeer
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Agglomeratie Haarlem 🏙️
Duur: 36 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
2️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 2: Hoofddorp
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
3️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 3: Haarlem 3
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
4️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 4: Zandvoort
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
5️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 5: Bloemendaal
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
6️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 6: Driehuis
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
7️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 7: IJmuiden
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
8️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 8: Haarlem 8
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
9️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 9: Haarlem 9
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-25 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-25 10:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-08-25 10:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-06 14:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Dunamare Onderwijsgroep
Nationaal registratienummer:
Postadres: Diakenhuisweg 5
Postcode: 2033AP
Poststad: Haarlem
Regio: Agglomeratie Haarlem 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Maaike Schmelling
E-mail: inkoop@dunamare.nl 📧
Telefoon: +31 235303600 📞
URL: http://www.dunamare.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/428195 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/428195 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 109-391962 (2026-06-08)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese aanbesteding schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep
Referentienummer:
EA/ITX/2026/Dunamare/01
Korte beschrijving:
Schoonmaakonderhoud voor de locatie van Dunamare Onderwijsgroep Zie perceel verdeling
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Schoonmaken van scholen 📦
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 9
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 9
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Titel: Perceel 1: Haarlemmermeer
Beschrijving van de aanbesteding:
Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 12.925 m² vloeroppervlakte - 2 locaties
Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Haarlem en omgeving
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Agglomeratie Haarlem 🏙️
Duur: 36 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Perceel 2: Hoofddorp
Beschrijving van de aanbesteding:
Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 10.845 m² vloeroppervlakte - 3 locaties
Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3️⃣
Interne identificatiecode:
3
Titel: Perceel 3: Haarlem 3
Beschrijving van de aanbesteding:
Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 16.050 m² vloeroppervlakte - 3 locaties
Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
4️⃣
Interne identificatiecode:
4
Titel: Perceel 4: Zandvoort
Beschrijving van de aanbesteding:
Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 6.956 m² vloeroppervlakte - 3 locaties
Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0004
5️⃣
Interne identificatiecode:
5
Titel: Perceel 5: Bloemendaal
Beschrijving van de aanbesteding:
Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 14.730 m² vloeroppervlakte - 3 locaties
Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0005
6️⃣
Interne identificatiecode:
6
Titel: Perceel 6: Driehuis
Beschrijving van de aanbesteding:
Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 13.755 m² vloeroppervlakte - 4 locaties
Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0006
7️⃣
Interne identificatiecode:
7
Titel: Perceel 7: IJmuiden
Beschrijving van de aanbesteding:
Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 18.830 m² vloeroppervlakte - 3 locaties
Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0007
8️⃣
Interne identificatiecode:
8
Titel: Perceel 8: Haarlem 8
Beschrijving van de aanbesteding:
Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 21.700 m² vloeroppervlakte - 2 locaties
Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0008
9️⃣
Interne identificatiecode:
9
Titel: Perceel 9: Haarlem 9
Beschrijving van de aanbesteding:
Schoonmaakonderhoud voor de locaties van Dunamare Onderwijsgroep Ongeveer 12.320 m² vloeroppervlakte - 1 locatie
Schoonmaken van Bureaukamers, sanitaire ruimten, verkeersruimten, sportruimten, opleidingsruimten en praktijklokalen.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0009
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-25 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-25 10:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-08-25 10:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-06 14:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Dunamare Onderwijsgroep
Nationaal registratienummer:
221617327
Postadres: Diakenhuisweg 5
Postcode: 2033AP
Poststad: Haarlem
Regio: Agglomeratie Haarlem 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Maaike Schmelling
E-mail: inkoop@dunamare.nl 📧
Telefoon: +31 235303600 📞
URL: http://www.dunamare.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/428195 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/428195 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 109-391962 (2026-06-08)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)