Europese aanbesteding schoonmaakdienstverlening en glasbewassing Nestas Scholengroep
Stichting Nestas Scholengroep voor katholiek en openbaar onderwijs
Aanbesteding voor schoonmaakdienstverlening en glasbewassing voor Nestas Scholengroep te Dordrecht. 875.000
DeadlineDeadline 2026-11-06
Wie? Wat?- โข Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten โบ Reiniging van gebouwen
- โข Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten โบ Wassen van ramen
- โข Groot-Rijnmond
- โข Nederland
- โข Zuidoost-Zuid-Holland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese aanbesteding schoonmaakdienstverlening en glasbewassing Nestas Scholengroep
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Reiniging van gebouwen ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Wassen van ramen ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Dordrecht
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-03-01 ๐
Einddatum: 2031-03-01 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Personeel & organisatie
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Samenwerking en communicatie
Casus flexibiliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-06 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-06 14:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-06 14:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-16 13:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Nestas Scholengroep voor katholiek en openbaar onderwijs
Nationaal registratienummer:
Postadres: Achterom 87
Postcode: 3311KB
Poststad: Dordrecht
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Stef den Boer
E-mail: info@nestas-scholengroep.nl ๐ง
Telefoon: +31 786321616 ๐
URL: https://www.nestas-scholengroep.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438301 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438301 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-608319 (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese aanbesteding schoonmaakdienstverlening en glasbewassing Nestas Scholengroep
Korte beschrijving:
Aanbesteding voor schoonmaakdienstverlening en glasbewassing voor Nestas Scholengroep te Dordrecht. 875.000
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reiniging van gebouwen ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Wassen van ramen ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Dordrecht
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-03-01 ๐
Einddatum: 2031-03-01 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen:
De aanbestedende dienst kan de overeenkomst telkens met รฉรฉn (1) jaar ver-lengen tot een maximum van vier (4) jaren.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
โข Mutaties van locaties: het is mogelijk dat gedurende de contractperiode locaties wijzigen. Dit kan zowel een locatie eraf als erbij zijn.
โข Mutaties van concepten: het is mogelijk dat gedurende de contractperio-de dienstverleningsconcepten op/-afgeschaald worden.
โข Omvang van de dienstverlening: het is mogelijk dat verwachte volumes van dienstverlening wijzigen gedurende de contractperiode.
โข Nieuwe locatie: het is mogelijk dat eind 2026 een nieuwe locatie in ge-bruik wordt genomen die per 1 maart 2027 onderdeel wordt van de sco-pe van deze overeenkomst.
Toon meer
Kwaliteitscriterium (naam): Personeel & organisatie
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Samenwerking en communicatie
Casus flexibiliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-06 13:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-06 14:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-06 14:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-16 13:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Nestas Scholengroep voor katholiek en openbaar onderwijs
Nationaal registratienummer:
48618680
Postadres: Achterom 87
Postcode: 3311KB
Poststad: Dordrecht
Regio: Zuidoost-Zuid-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Stef den Boer
E-mail: info@nestas-scholengroep.nl ๐ง
Telefoon: +31 786321616 ๐
URL: https://www.nestas-scholengroep.nl/ ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438301 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438301 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-608319 (2026-09-02)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐