Europese aanbesteding PICC lijnen t.b.v. Radboudumc
Radboud Universitair Medisch Centrum/Radboudumc
Levering van PICC lijnen t.b.v. interventieradiologie.
DeadlineDeadline 2026-11-10
Wie? Wat?- โข Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie โบ Katheters
- โข Gelderland โบ Arnhem/Nijmegen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese aanbesteding PICC lijnen t.b.v. Radboudumc
Referentienummer:
Korte beschrijving: Levering van PICC lijnen t.b.v. interventieradiologie.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Katheters ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende informatie:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 3 jaar
Maximumaantal verlengingen: 1
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-10 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Radboud Universitair Medisch Centrum/Radboudumc
Nationaal registratienummer:
Postadres: Geert Grooteplein Zuid 10
Postcode: 6525GA
Poststad: Nijmegen
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Loes Versteegen
E-mail: loes.versteegen@radboudumc.nl ๐ง
Telefoon: +31650025994 ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/6678 ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/213614 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/213614 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-02Z ๐
Bron: OJS 2026/S 170-606543 (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese aanbesteding PICC lijnen t.b.v. Radboudumc
Referentienummer:
a5267833-8125-48ed-a525-104dade17bbe
Korte beschrijving: Levering van PICC lijnen t.b.v. interventieradiologie.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Katheters ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
7302702a-6596-48fb-9369-8e2f8ddb3109
Aanvullende informatie:
Zie aanbestedingsdocumenten zoals opgenomen Source-to-Contract (Mercell) en/of neem contact op de betrokken inkoopadviseur.
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 3 jaar
Maximumaantal verlengingen: 1
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-10 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Radboud Universitair Medisch Centrum/Radboudumc
Nationaal registratienummer:
80262783
Postadres: Geert Grooteplein Zuid 10
Postcode: 6525GA
Poststad: Nijmegen
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Loes Versteegen
E-mail: loes.versteegen@radboudumc.nl ๐ง
Telefoon: +31650025994 ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/6678 ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/213614 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/213614 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zie aanbestedingsdocumenten zoals opgenomen Source-to-Contract (Mercell) en/of neem contact op de betrokken inkoopadviseur.
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
82940827
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Radboudumc neemt een opschortende termijn in acht voordat hij met de in de gunningsbeslissing beoogde Inschrijver een overeenkomst sluit. De opschortende termijn vangt aan op de dag na de datum waarop de mededeling van het voorlopig
gunningsbesluit is verzonden via de berichtenmodule van het Mercell platform. De opschortende termijn bedraagt 20 kalenderdagen
Toon meer
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-02Z ๐
Bron: OJS 2026/S 170-606543 (2026-09-02)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging (>20 nieuwe aankopen)