Europese Aanbesteding Meubilair voor Willibrord Stichting (voortgezet onderwijs) ism Contractables
Contractables
Dit aanbestedingsdocument bevat de informatie om een inschrijving te doen voor de Europese openbare aanbesteding Meubilair voor De Willibrord Stichting voor RK/PC Voortgezet Onderwijs voor Utrecht en Omstreken.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-05-29. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-02-13.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie?- โข Contractables
- โข Meubilair โบ Schoolmeubilair
- โข Noord-Brabant โบ West-Noord-Brabant
- โข Noordoost-Noord-Brabant
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-02-13 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-26 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-02-13)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese Aanbesteding Meubilair voor Willibrord Stichting (voortgezet onderwijs) ism Contractables
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Schoolmeubilair ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-29 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Contractables
Nationaal registratienummer:
Postadres: Rooiseweg 12
Postcode: 5481SJ
Poststad: Schijndel
Regio: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Hidde Crommert
E-mail: h.van.de.crommert@contractables.nl ๐ง
Telefoon: +31645398293 ๐
URL: https://www.contractables.nl/ ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/51 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionaal of lokaal agentschap/bureau
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/160205 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/160205 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Oost-Brabant, locatie 's-Hertogenbosch
Nationaal registratienummer:
Postadres: Leeghwaterlaan 8
Postcode: 5223BA
Poststad: 's-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 032-110418 (2026-02-13)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese Aanbesteding Meubilair voor Willibrord Stichting (voortgezet onderwijs) ism Contractables
Referentienummer:
b562d89b-ca23-4271-8978-ede427e04949
Korte beschrijving:
Dit aanbestedingsdocument bevat de informatie om een inschrijving te doen voor de Europese openbare aanbesteding Meubilair voorย De Willibrord Stichting voor RK/PC Voortgezet Onderwijs voor Utrecht en Omstreken.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Schoolmeubilair ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
8657ebda-e918-4665-b93f-1403de67e871
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-29 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Contractables
Nationaal registratienummer:
61870064
Postadres: Rooiseweg 12
Postcode: 5481SJ
Poststad: Schijndel
Regio: West-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Hidde Crommert
E-mail: h.van.de.crommert@contractables.nl ๐ง
Telefoon: +31645398293 ๐
URL: https://www.contractables.nl/ ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/51 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionaal of lokaal agentschap/bureau
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/160205 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/160205 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Oost-Brabant, locatie 's-Hertogenbosch
Nationaal registratienummer:
82956774
Postadres: Leeghwaterlaan 8
Postcode: 5223BA
Poststad: 's-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 032-110418 (2026-02-13)
Award Aankondiging (2026-08-26)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 000 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 999 000 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 1 000 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 39 877 ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 35 557 ๐ฐ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): 100% kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 100
Procedure
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-24 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 39 877 ๐ฐ
Laagste bod: 35 557 ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1 001 000 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 999 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Leider van de inschrijver โ
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Informatie over aanbestedingen
De opdracht is gegund aan een groep marktdeelnemers โ
Naam en adres van de contractant
Naam: EromesMarko B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Nieuweweg 240
Postcode: 6603BV
Poststad: Wijchen
Regio: Zuidwest-Gelderland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Twan van de Valk
E-mail: voortgezetonderwijs@eromesmarko.nl ๐ง
Telefoon: +31247502327 ๐
URL: https://eromesmarko.nl/ ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Naam: Gispen Nederland B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Parallelweg West 23
Postcode: 4104AZ
Poststad: Culemborg
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Contactpunt: Maurits van Berckel
E-mail: tendermanagement@gispen.nl ๐ง
URL: https://www.gispen.com/ ๐
Naam: Heutink Primair Onderwijs B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Anders Celsiusstraat 15
Postcode: 7442PB
Poststad: Nijverdal
Regio: Noord-Overijssel ๐๏ธ
Contactpunt: Roger Laheij
E-mail: tenderdesk@heutink.nl ๐ง
Bron: OJS 2026/S 166-596168 (2026-08-26)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 000 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 999 000 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 1 000 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 39 877 ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 35 557 ๐ฐ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): 100% kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 100
Procedure
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
T160205
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-24 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 39 877 ๐ฐ
Laagste bod: 35 557 ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1 001 000 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 999 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
T160205
Leider van de inschrijver โ
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Informatie over aanbestedingen
De opdracht is gegund aan een groep marktdeelnemers โ
Naam en adres van de contractant
Naam: EromesMarko B.V.
Nationaal registratienummer:
10002804
Postadres: Nieuweweg 240
Postcode: 6603BV
Poststad: Wijchen
Regio: Zuidwest-Gelderland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Twan van de Valk
E-mail: voortgezetonderwijs@eromesmarko.nl ๐ง
Telefoon: +31247502327 ๐
URL: https://eromesmarko.nl/ ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Naam: Gispen Nederland B.V.
Nationaal registratienummer:
11009009
Postadres: Parallelweg West 23
Postcode: 4104AZ
Poststad: Culemborg
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Contactpunt: Maurits van Berckel
E-mail: tendermanagement@gispen.nl ๐ง
URL: https://www.gispen.com/ ๐
Naam: Heutink Primair Onderwijs B.V.
Nationaal registratienummer:
06042440
Postadres: Anders Celsiusstraat 15
Postcode: 7442PB
Poststad: Nijverdal
Regio: Noord-Overijssel ๐๏ธ
Contactpunt: Roger Laheij
E-mail: tenderdesk@heutink.nl ๐ง
Bron: OJS 2026/S 166-596168 (2026-08-26)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐