Europese aanbesteding Interventie trays Radboudumc

Radboud Universitair Medisch Centrum/Radboudumc

Doel van de aanbesteding is het contracteren van één Ondernemer voor de levering van 5 verschillende custom made Interventie trays. Met Ondernemer zal een raamovereenkomst worden gesloten voor een periode van 4 jaar met een optionele verlenging van 2 x één jaar.

Deadline

Deadline 2026-10-30

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-03 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese aanbesteding Interventie trays Radboudumc
Referentienummer: b252ad2c-a204-4f40-a84c-6804017f12a9
Korte beschrijving:
Doel van de aanbesteding is het contracteren van één Ondernemer voor de levering van 5 verschillende custom made Interventie trays. Met Ondernemer zal een raamovereenkomst worden gesloten voor een periode van 4 jaar met een optionele verlenging van 2  x één jaar.
Toon meer
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Medische verbruiksartikelen 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 620 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 499068a9-b26c-4943-93ae-1323a1a6ca75
Aanvullende informatie:
Zie aanbestedingsdocumenten zoals opgenomen Source-to-Contract (Mercell) en/of neem contact op de betrokken inkoopadviseur.
Aanvullende producten/diensten: Medische sets 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 24
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-30 11:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 120 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Radboud Universitair Medisch Centrum/Radboudumc
Nationaal registratienummer: 80262783
Postadres: Geert Grooteplein Zuid 10
Postcode: 6525GA
Poststad: Nijmegen
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Joyce Smit
E-mail: joyce.smit@radboudumc.nl 📧
Telefoon: +31654428964 📞
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/6678 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/227842 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/227842 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zie aanbestedingsdocumenten zoals opgenomen Source-to-Contract (Mercell) en/of neem contact op de betrokken inkoopadviseur.
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer: 82940827
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
UMC neemt een opschortende termijn in acht voordat hij met de in de gunningsbeslissing beoogde Inschrijver een overeenkomst sluit. De opschortende termijn vangt aan op de dag na de datum waarop de mededeling van het voorlopig gunningsbesluit is verzonden via de berichtenmodule van het Mercell platform. De opschortende termijn bedraagt [20] kalenderdagen.
Toon meer
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-610289 (2026-09-03)