Europese aanbesteding ICT-beheer

Stichting Universiteit voor Humanistiek

De scope van deze aanbesteding ziet toe op het leveren van ondersteuning bij ICT-beheer en uitvoering van ICT-beheer op gebied van: • Service level management; • Technisch beheer; • Ondersteuning security management. Binnen de scope van deze aanbesteding werken de Aanbestedende dienst en Inschrijver samen om een invulling te geven aan het ICT-beheer. Een nadere beschrijving van het ICT-beheer en een nadere duiding van de rol van de Aanbestedende dienst en de Inschrijver is beschreven in Annex XII Programma van eisen ICT-beheer. Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering van ICT-beheer gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van zeven (1) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een op basis van geraamde opdrachtwaarde van € 95.000,00 exclusief btw per jaar aldus € 950.000,00 exclusief btw gedurende de gehele looptijd van tien (10) jaar. Let op: De geraamde jaarlijkse opdrachtwaarde exclusief btw is tevens het plafondbedrag voor de jaarlijkse kosten van het ICT-beheer. Indien de door Inschrijver geoffreerde jaarlijkse kosten in Annex III Prijzenblad het plafondbedrag overschrijden, wordt de Inschrijver uitgesloten van verdere deelname aan de aanbesteding.

Deadline

Deadline 2026-10-07

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-24 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese aanbesteding ICT-beheer
Korte beschrijving:
De scope van deze aanbesteding ziet toe op het leveren van ondersteuning bij ICT-beheer en uitvoering van ICT-beheer op gebied van: • Service level management; • Technisch beheer; • Ondersteuning security management. Binnen de scope van deze aanbesteding werken de Aanbestedende dienst en Inschrijver samen om een invulling te geven aan het ICT-beheer. Een nadere beschrijving van het ICT-beheer en een nadere duiding van de rol van de Aanbestedende dienst en de Inschrijver is beschreven in Annex XII Programma van eisen ICT-beheer. Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering van ICT-beheer gedurende een initiële periode van drie (3) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van zeven (1) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een op basis van geraamde opdrachtwaarde van € 95.000,00 exclusief btw per jaar aldus € 950.000,00 exclusief btw gedurende de gehele looptijd van tien (10) jaar. Let op: De geraamde jaarlijkse opdrachtwaarde exclusief btw is tevens het plafondbedrag voor de jaarlijkse kosten van het ICT-beheer. Indien de door Inschrijver geoffreerde jaarlijkse kosten in Annex III Prijzenblad het plafondbedrag overschrijden, wordt de Inschrijver uitgesloten van verdere deelname aan de aanbesteding.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Utrecht
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 120 maanden
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties:
Aanbestedende dienst heeft de scope en omvang van deze aanbesteding vastgesteld op basis van een inschatting van de behoefte aan ICT-beheer en aanverwante diensten. Een aanpassing van de behoefte kan mogelijkerwijs leiden tot een verandering in aantallen en/of de behoefte aan aanvullende, noodzakelijke leveringen en/of diensten. Indien een wijziging in behoefte optreedt, wordt in onderling overleg tussen de Aanbestedende Dienst en Inschrijver vastgesteld welke gevolgen dit heeft voor de reeds uitgevoerde en nog uit te voeren leveringen en/of diensten. Hierbij geldt dat: 1. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die noodzakelijk zijn voor de goede uitvoering van de opdracht. Dit geldt bijvoorbeeld in de volgende situaties: 1. Toepassing en inzet van Europese Cloud. 2. Behoefte aan (gedeeltelijke) uitbesteding/ondersteuning eerstelijns beheer. 3. Groei gevraagde ICT-beheer door samenwerking met andere (levensbeschouwelijke) opleidingen/instellingen. 4. Groei door toename aantal studenten. 5. Toepassing PKI-certificaten. 6. Toepassing en inzet disaster recovery-omgeving. 2. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die binnen de oorspronkelijke aard en strekking van de opdracht vallen. 3. Aanvullende leveringen en/of diensten slechts in opdracht worden gegeven tot een maximale meerwaarde van 50% van de oorspronkelijke opdrachtwaarde exclusief btw, zoals geoffreerd in Annex III Prijzenblad. Eventuele aanvullende en met deze aanbesteding verband houdende leveringen en/of diensten worden dan additioneel in opdracht gegeven, zonder dat daarvoor een nieuwe aanbesteding wordt doorlopen. Indien de cumulatieve waarde van de wijzigingen de grens in punt 3 overschrijdt, wordt een separate aanbestedingsprocedure doorlopen. Deze bepaling is nadrukkelijk bedoeld als herzieningsclausule in de zin van artikel 2.163c van de Aanbestedingswet en waarborgt dat wijzigingen transparant, proportioneel en rechtmatig worden doorgevoerd binnen de kaders van de oorspronkelijke opdracht.
Toon meer
Gunningscriteria
Prijs
Prijs (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitswens 1
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitswens 2
Kwaliteitscriterium (weging): 35
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteitswens 3
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-07 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-07 12:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-07 12:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-21 23:59:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Universiteit voor Humanistiek
Nationaal registratienummer: 264329586
Postadres: Kromme Nieuwegracht 29
Postcode: 3512HD
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Arno Harbers
E-mail: r.troost@uvh.nl 📧
Telefoon: +31 302390100 📞
URL: http://www.uvh.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437114 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437114 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-587049 (2026-08-24)