Europese Aanbesteding CMS (ContainerManagementSysteem)
Gemeente Rhenen
Het leveren, implementeren, beheren, onderhouden, actualiseren en doorontwikkelen van een Container Management Systeem voor de gemeente Rhenen, inclusief gegevensmigratie, koppelingen, ondersteuning en training van gebruikers. De opdracht omvat het leveren, implementeren, beheren, onderhouden, actualiseren en doorontwikkelen van een Container Management Systeem. Het systeem wordt onder meer gebruikt voor het beheer van circa 20.600 minicontainers, 97 ondergrondse containers, 35 bovengrondse containers, afvalpassen en bezoeken aan het afvalbrengstation. De opdracht omvat tevens gegevensmigratie, koppelingen met bestaande systemen, training van gebruikers, ondersteuning en updates. De genoemde aantallen zijn indicatief en kunnen gedurende de looptijd wijzigen. Hieraan kunnen geen rechten of minimale afnameverplichtingen worden ontleend. De overeenkomst heeft een initiële looptijd van vier jaar. De gemeente kan de overeenkomst tweemaal met twee jaar verlengen. De maximale looptijd bedraagt acht jaar.
DeadlineDeadline 2026-10-19
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-26 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese Aanbesteding CMS (ContainerManagementSysteem)
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Leveren van software 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende informatie:
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, om de volgende reden
Rechtvaardiging:
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Utrecht 🏙️
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): G1. Invoering en implementatie
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): G2. Gebruiksvriendelijkheid
G3. Bestaande koppelingen
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Kwaliteitscriterium (naam): G4. Demonstratie
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Prijs ✅
Prijs (weging): 1
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-19 13:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-19 13:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Rhenen
Nationaal registratienummer:
28872612
Postadres: Nieuwe Veenendaalseweg 75
Postcode: 3911MG
Poststad: Rhenen
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Bryan Valkenburg
E-mail: info@rhenen.nl 📧
Telefoon: +31 140317 📞
URL: http://www.rhenen.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://www.rhenen.nl/ 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437479 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437479 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-595793 (2026-08-26)
- IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning (>20 nieuwe aankopen)