Europese aanbesteding Bouwkostendeskundigheid

Nationaal Coördinator Groningen

Nationaal Coördinator Groningen (NCG) is op zoek naar minimaal vier (4) en maximaal tien (10) Opdrachtnemer om daarmee een Raamovereenkomst af te sluiten voor de uitvoering van dienstverlening op het gebied van bouwkostendeskundigheid. Hiervoor wordt een Europees openbare aanbesteding voor Diensten volgens de Aanbestedingswet 2012 gevolgd.

Deadline

Deadline 2026-10-20

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-02 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europese aanbesteding Bouwkostendeskundigheid
Referentienummer: 12d8b8ab-ff46-468f-bf5c-d47367c62ca0
Korte beschrijving:
Nationaal Coördinator Groningen (NCG) is op zoek naar minimaal vier (4) en maximaal tien (10) Opdrachtnemer om daarmee een Raamovereenkomst af te sluiten voor de uitvoering van dienstverlening op het gebied van bouwkostendeskundigheid. Hiervoor wordt een Europees openbare aanbesteding voor Diensten volgens de Aanbestedingswet 2012 gevolgd.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 2 350 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 2ac37e0c-392c-4e0b-b8d3-4b69fd15ae14
Hoeveelheid: 0 uur
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmo’s)
Aanvullende informatie: Zie aanbestedingsdocumenten
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-01-04 📅
Einddatum: 2029-01-03 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): K1: Werkwijze en kwaliteitsborging
Kwaliteitscriterium (weging): 650
Kwaliteitscriterium (naam): K2: Capaciteit en samenwerking
Kwaliteitscriterium (weging): 350
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 10:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 10
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan één inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-05 22:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden

Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie aanbestedingsdocumenten

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Nationaal Coördinator Groningen
Nationaal registratienummer: 5020009
Afdeling: Afdeling Bedrijfsvoering - team Inkoop
Postadres: Cascadeplein 10
Postcode: 9726 AD
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Peter Streefkerk
E-mail: p.streefkerk1@nationaalcoordinatorgroningen.nl 📧
Telefoon: +31650290808 📞
URL: https://www.nationaalcoordinatorgroningen.nl/ 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2475 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230445 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230445 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zie aanbestedingsdocumenten
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Noord-Nederland, locatie Groningen
Nationaal registratienummer: 82950385
Postcode: 9700 AT
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie aanbestedingsdocumente
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-03Z 📅
Bron: OJS 2026/S 171-609653 (2026-09-02)