Europees openbare aanbesteding - Wmo hulpmiddelen
Gemeente De Fryske Marren
De Raamovereenkomst heeft betrekking op de levering en het beheer van Wmo hulpmiddelen. De dienstverlening omvat onder andere: • Levering van hulpmiddelen aan cliënten; • Onderhoud en reparatie van hulpmiddelen, zowel preventief als n.a.v. meldingen; • Logistieke processen, zoals aflevering, ophalen en retourname; • Klantcontact en afstemming met de gemeente en betrokken partijen; • Toezien dat hulpmiddelen nuttig worden ingezet en gebruikt. De exacte invulling van de dienstverlening is vastgelegd in het af te sluiten contract, waaronder afspraken over kwaliteit, levertijden en service. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 9.000.000,- exclusief btw. De maximale waarde betreft € 13.500.000,- exclusief btw.
DeadlineDeadline 2026-10-26
Wie? Wat?- • Diverse medische instrumenten en producten › Invalidewagentjes, rolstoelen en bijbehorende apparatuur
- • Diverse medische instrumenten en producten › Medische hulpmiddelen
- • Reparatie en onderhoud van medische en chirurgische uitrusting › Reparatie en onderhoud van medische uitrusting
- • Vervoersmaterieel en bijbehorende producten › Motorfietsen, fietsen en zijspanwagens
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europees openbare aanbesteding - Wmo hulpmiddelen
Referentienummer:
Z.911034
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Medische hulpmiddelen 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 13 500 000 EUR 💰
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Wmo hulpmiddelen
Aanvullende producten/diensten:
Plaats van uitvoering: Zuidwest-Friesland 🏙️
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): G2 Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 13:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 13:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 13:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-30 13:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente De Fryske Marren
Nationaal registratienummer:
152006451
Postadres: Herema State 1
Postcode: 8501AA
Poststad: Joure
Regio: Zuidwest-Friesland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Kenniscentrum Coppa CBP
E-mail: kenniscentrum@coppa.nl 📧
Telefoon: +31 850410050 📞
URL: http://www.defryskemarren.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438379 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438379 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-610555 (2026-09-02)