Europees openbare aanbesteding Salarisadministratie Dienstverlening
Stichting 113 Zelfmoordpreventie
De salarisadministratie is momenteel uitbesteed aan een externe partij, die deze werkzaamheden uitvoert voor circa 10 tot 12 uur per week en, indien nodig, ad hoc consultancydiensten. Deze partij is verantwoordelijk voor de periodieke salarisverwerking en aanverwante werkzaamheden zoals beschreven in Bijlage F โ Werkzaamheden. De personeelsadministratie is ondergebracht binnen team HR, onderdeel van de afdeling HR & Organisatieontwikkeling en wordt uitgevoerd door drie parttime medewerkers. Zij zijn verantwoordelijk voor het aanleveren, controleren en verwerken van verschillende personeelsmutaties. Sinds januari 2023 wordt gewerkt met het systeem AFAS. Een groot deel van de HR- en salarisprocessen is ingericht via workflows binnen dit systeem. Dit zorgt voor een gestructureerde en gedigitaliseerde werkwijze, maar vraagt ook om specifieke systeemkennis en ondersteuning. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een totale geraamde waarde van โฌ 203.000,- exclusief BTW over de gehele duur van de overeenkomst van 4 jaar (incl. verlengopties).
DeadlineDeadline 2026-11-16
Wie? Wat? Waar?- โข Groot-Amsterdam
- โข Nederland
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europees openbare aanbesteding Salarisadministratie Dienstverlening
Referentienummer:
2026/EA/04
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Loonadministratiediensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 203000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Europees Openbare Aanbesteding Salarisadministratie Dienstverlening
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Amsterdam
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): G2 Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-16 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-16 10:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-16 10:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-15 16:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting 113 Zelfmoordpreventie
Nationaal registratienummer:
936295933
Postadres: Paasheuvelweg 25
Postcode: 1105BP
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Esra van der Velden
E-mail: esra.van.der.velden@coppa.nl ๐ง
Telefoon: +31 610958169 ๐
URL: http://www.113.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.113.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438052 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438052 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-605813 (2026-09-01)
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)