Europees openbare aanbesteding - Inburgering B1 en Z-route in de regio Westfriesland
Regio Westfriesland
Het doel van de aanbestedingsprocedure is om met maximaal één Inschrijver een raamovereenkomst te sluiten voor het uitvoeren van zowel de B1- als de Z-route (taal én participatie). De Opdracht heeft een geraamde waarde van € 8.121.792, - Dit is de totale waarde inclusief opties en verlengingen, exclusief btw. Dit bedrag is tevens de maximumwaarde van de Raamovereenkomst. Voor de berekening van de opdrachtwaarde is uitgegaan van: • De gemiddelde instroom van statushouders in een traject B1- en Z-route over de jaren 2024 en 2025 (gemiddeld 189 statushouders per jaar). • Het aantal gezins- en overige migranten dat in 2025 is ingestroomd. • De trajectprijs van 2026. • Jaarlijkse indexatie op basis van de loonontwikkeling bij Gemeenten en de prijsontwikkeling van consumptieve overheidsuitgaven (voor 2026 betreft dit een percentage van 1,79%). • De maximale looptijd van de overeenkomst (2 jaar, met optie 2x 1 jaar verlengen) Let Op! De genoemde waarde is een raming; u kunt hier geen rechten aan ontlenen. De raamovereenkomst voorziet niet in een omzetgarantie en ook niet in een afnamegarantie. De daadwerkelijke opdrachtwaarde kan in de praktijk afwijken.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-08-25. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-20.
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-20 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Europees openbare aanbesteding - Inburgering B1 en Z-route in de regio Westfriesland
Referentienummer:
CM00378
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Diensten voor onderwijs en opleiding 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Inburgering B1 en Z-route in de regio Westfriesland
Aanvullende producten/diensten: Geven van taalcursussen 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Regio Westfriesland
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Binnen de overeenkomst zijn verlengingsopties opgenomen van 2x 1 jaar.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Binnen de overeenkomst zijn verlengingsopties opgenomen van 2x 1 jaar.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Gunningscriterium Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europees openbare aanbesteding
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-08-25 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-08-25 12:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-08-25 12:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-11 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Regio Westfriesland
Nationaal registratienummer:
161766108
Postadres: Nieuwe Steen 1
Postcode: 1625 HV
Poststad: Hoorn
Regio: Kop van Noord-Holland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Carola Worp
E-mail: inkoop@zorginregiowestfriesland.nl 📧
Telefoon: +31 0654354036 📞
URL: https://regiowestfriesland.nl/ 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://www.hoorn.nl/ 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422061 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422061 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 077-271244 (2026-04-20)