EU Hijsinstallatie (theatermecanica) tbv ZINiN Theater gemeente Hellendoorn
Gemeente Hellendoorn
De gemeente Hellendoorn als aanbestedende dienst, wil รฉรฉn opdrachtnemer contracteren voor de vernieuwing van de hijsinstallatie (theatermechanica) en het jaarlijkse onderhoud, voor Stichting Culturele Organisatie Hellendoorn (hierna te noemen ZINiN) te Nijverdal. De maximale opdrachtwaarde bedraagt โฌ 360K exclusief btw.
DeadlineDeadline 2026-10-09
Wie? Wat?- โข Installatiediensten (uitgezonderd software) โบ Installatie van elektrische en mechanische uitrusting
- โข Overijssel โบ Twente
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-24 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: EU Hijsinstallatie (theatermecanica) tbv ZINiN Theater gemeente Hellendoorn
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Installatie van elektrische en mechanische uitrusting ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 360 000 EUR ๐ฐ
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโs) โ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Postadres: Willem Alexanderstraat 7
Postcode: 7442MA
Stad: Nijverdal
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Twente ๐๏ธ
Duur: 1 jaar
Maximumaantal verlengingen: 9
Overige informatie over verlengingen:
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-09 10:05:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van inschrijvingen (Informatie over bevoegde personen en openingsprocedure): Geen openbare opening
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-09 10:05:00 ๐
Aanvullende informatie: Geen openbare opening
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-28 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn: Zie publicatie Mercell T229384
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Hellendoorn
Nationaal registratienummer:
Postadres: Willem-Alexanderstraat 7
Postcode: 7442MA
Poststad: Nijverdal
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Natasja Lubbers
E-mail: n.lubbers@hellendoorn.nl ๐ง
Telefoon: 0031625431153 ๐
URL: https://www.hellendoorn.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/17287 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229384 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229384 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Overijssel
Nationaal registratienummer:
Afdeling: nvt
Postadres: Egbert Gorterstraat 5
Postcode: 7607 GB
Poststad: Almelo
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Telefoon: +31 883615555 ๐
Fax: +31 883615555 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/organisatie-en-contact/organisatie/rechtbanken/rechtbank-overijssel ๐
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie publicatie Mercell 22938
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-25Z ๐
Bron: OJS 2026/S 163-586282 (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: EU Hijsinstallatie (theatermecanica) tbv ZINiN Theater gemeente Hellendoorn
Referentienummer:
da0f634c-32a6-45a3-9555-1061c7836b9e
Korte beschrijving:
De gemeente Hellendoorn als aanbestedende dienst, wil รฉรฉn opdrachtnemer contracteren voor de vernieuwing van de hijsinstallatie (theatermechanica) en het jaarlijkse onderhoud, voor Stichting Culturele Organisatie Hellendoorn (hierna te noemen ZINiN) te Nijverdal. De maximale opdrachtwaarde bedraagt โฌ 360K exclusief btw.
Toon meer
Producten/diensten: Installatie van elektrische en mechanische uitrusting ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 360 000 EUR ๐ฐ
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Beschrijving
Interne identificatiecode:
c9f9dcc3-49bc-4012-88da-982914170191
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโs) โ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Postadres: Willem Alexanderstraat 7
Postcode: 7442MA
Stad: Nijverdal
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Twente ๐๏ธ
Duur: 1 jaar
Maximumaantal verlengingen: 9
Overige informatie over verlengingen:
De mogelijkheid voor verlenging betreft enkel het onderhoud. De renovatie werkzaamheden ten behoeve van de hijsinstallatie is รฉรฉnmalig.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-09 10:05:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van inschrijvingen (Informatie over bevoegde personen en openingsprocedure): Geen openbare opening
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-09 10:05:00 ๐
Aanvullende informatie: Geen openbare opening
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-28 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn: Zie publicatie Mercell T229384
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Hellendoorn
Nationaal registratienummer:
08221859
Postadres: Willem-Alexanderstraat 7
Postcode: 7442MA
Poststad: Nijverdal
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Natasja Lubbers
E-mail: n.lubbers@hellendoorn.nl ๐ง
Telefoon: 0031625431153 ๐
URL: https://www.hellendoorn.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/17287 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229384 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229384 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Naam: Rechtbank Overijssel
Nationaal registratienummer:
nvt
Afdeling: nvt
Postadres: Egbert Gorterstraat 5
Postcode: 7607 GB
Poststad: Almelo
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Telefoon: +31 883615555 ๐
Fax: +31 883615555 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/organisatie-en-contact/organisatie/rechtbanken/rechtbank-overijssel ๐
Beoordelingsorgaan
Zelfde als: Voor bemiddelingsprocedures verantwoordelijke instantie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie publicatie Mercell 22938
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-25Z ๐
Bron: OJS 2026/S 163-586282 (2026-08-24)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Installatiediensten (uitgezonderd software) (>20 nieuwe aankopen)