ERTMS - Onderzoek ERTMS-readiness Goederenmaterieel

ProRail B.V.

De opdracht ziet op het uitvoeren van een meerjarige, datagedreven prognosestudie naar de ontwikkeling en beschikbaarheid van ERTMS baseline 3 of hoger goederenlocomotieven in Nederland. De opdracht omvat een initiële analyse en jaarlijkse actualisaties gedurende de looptijd van de raamovereenkomst, inclusief rapportages, onderliggende data, aannames en methodiek. Zie leidraad

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-07-03. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-06-09.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-06-09 Aankondiging van een opdracht
2026-08-18 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-06-09)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: ERTMS - Onderzoek ERTMS-readiness Goederenmaterieel
Korte beschrijving:
De opdracht ziet op het uitvoeren van een meerjarige, datagedreven prognosestudie naar de ontwikkeling en beschikbaarheid van ERTMS baseline 3 of hoger goederenlocomotieven in Nederland. De opdracht omvat een initiële analyse en jaarlijkse actualisaties gedurende de looptijd van de raamovereenkomst, inclusief rapportages, onderliggende data, aannames en methodiek. Zie leidraad
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Dienstverlening voor spoorwegenbouwtechniek 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 96 maanden
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Ander
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-03 12:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-19 12:00:00 📅

Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Sanctiepakket Rusland

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: ProRail B.V.
Nationaal registratienummer: 381962604
Postadres: Moreelsepark 3
Postcode: 3511 EP
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Jeroen Schoonderwoerd
E-mail: aanbestedingen@prorail.nl 📧
Telefoon: +31 882317104 📞
URL: http://www.prorail.nl/leveranciers/aanbesteden-en-inkoop 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Type aanbestedende dienst: De koper is een aanbestedende instantie
Hoofdactiviteit
Spoorwegdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/428453 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/428453 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 110-397727 (2026-06-09)
Award Aankondiging (2026-08-18)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 300000.0 EUR 💰

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-14 📅
Titel: P1 ERTMS - Onderzoek ERTMS-readiness Goederenmaterieel
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 300000.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: SCI Verkehr GmbH
Nationaal registratienummer: 1524177
Postadres: Schanzenstrasse 117
Postcode: 20357
Poststad: Hamburg
Regio: Hamburg 🏙️
Land: Duitsland 🇩🇪
Contactpunt: Alexander Labinsky
URL: http://www.sci.de 🌏
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Bron: OJS 2026/S 159-574033 (2026-08-18)