Energiecontract Gr Cure 2027 t/m 2030
Gemeenschappelijke Regeling Cure
De opdracht betreft een energiecontract voor 5 locaties met 7 Ean-nummers. Een contract voor de periode 1 januari 2027 tot en met 31-12-2030. Het geschat verbruik in de contractperiode is + 9.000.000 kwh. ongeveer 9.000.000 kWh met een marge van 20% plus of minder
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-07-06. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-20.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- โข Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen โบ Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie
- โข Noord-Brabant โบ Zuidoost-Noord-Brabant
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-05-20 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-24 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-05-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Energiecontract Gr Cure 2027 t/m 2030
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Titel: Prijs
Beschrijving van de aanbesteding: EMVI op laagste prijs 9.000.000 kWh
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Eindhoven
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-06 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-06 11:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-07-06 11:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-03 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeenschappelijke Regeling Cure
Nationaal registratienummer:
Postadres: Achtseweg Noord 45
Postcode: 5651 GG
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: A.N.M. Schellekens
E-mail: toon.schellekens@cure-afvalbeheer.nl ๐ง
Telefoon: +31 618302175 ๐
Fax: +31 402500131 ๐
URL: http://www.cure-afvalbeheer.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425778 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425778 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 097-348764 (2026-05-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Energiecontract Gr Cure 2027 t/m 2030
Referentienummer:
2026-TS-06
Korte beschrijving:
De opdracht betreft een energiecontract voor 5 locaties met 7 Ean-nummers. Een contract voor de periode 1 januari 2027 tot en met 31-12-2030. Het geschat verbruik in de contractperiode is + 9.000.000 kwh. ongeveer 9.000.000 kWh met een marge van 20% plus of minder
Toon meer
Producten/diensten: Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Prijs
Beschrijving van de aanbesteding: EMVI op laagste prijs 9.000.000 kWh
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Eindhoven
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-06 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-06 11:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-07-06 11:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-03 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeenschappelijke Regeling Cure
Nationaal registratienummer:
591548592
Postadres: Achtseweg Noord 45
Postcode: 5651 GG
Poststad: Eindhoven
Regio: Zuidoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: A.N.M. Schellekens
E-mail: toon.schellekens@cure-afvalbeheer.nl ๐ง
Telefoon: +31 618302175 ๐
Fax: +31 402500131 ๐
URL: http://www.cure-afvalbeheer.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425778 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425778 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 097-348764 (2026-05-20)
Award Aankondiging (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-19 ๐
Titel: P1 Prijs
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Audax Energy Nederland B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Oplagestraat 1
Postcode: 1321NK
Poststad: Almere
Regio: Flevoland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: https://audaxenergy.nl/ ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 163-586374 (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-19 ๐
Titel: P1 Prijs
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Aantal inschrijvingen van KMO's: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Audax Energy Nederland B.V.
Nationaal registratienummer:
68130465
Postadres: Oplagestraat 1
Postcode: 1321NK
Poststad: Almere
Regio: Flevoland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: https://audaxenergy.nl/ ๐
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 163-586374 (2026-08-24)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐