(Elektrische) borstelmachines

Gemeente Assen

De opdracht omvat de levering van vier elektrische werktuigdragers geschikt voor borstelen. De volgende CPV-code is van toepassing: CPV-code 34144900-7 Elektrische voertuigen De opdracht omvat de levering van vier elektrische werktuigdragers geschikt voor borstelen. Verdeeld in twee percelen. Voor één perceel geldt mogelijk nog een derde aan te schaffen voertuig.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-04. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-08.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-04-08 Aankondiging van een opdracht
2026-08-17 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-04-08)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: (Elektrische) borstelmachines
Referentienummer: 5248-2026
Korte beschrijving:
De opdracht omvat de levering van vier elektrische werktuigdragers geschikt voor borstelen. De volgende CPV-code is van toepassing: CPV-code 34144900-7 Elektrische voertuigen De opdracht omvat de levering van vier elektrische werktuigdragers geschikt voor borstelen. Verdeeld in twee percelen. Voor één perceel geldt mogelijk nog een derde aan te schaffen voertuig.
Toon meer
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Elektrische voertuigen 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2

1️⃣
Interne identificatiecode: 1
Titel: (Elektrische) borstelmachines Perceel A
Beschrijving van de aanbesteding:
Perceel A het leveren van twee knik bestuurde elektrische werktuigdragers geschikt voor borstelen, inclusief een Reparatie en Onderhoud-contract (verder genoemd RO-contract) Dit perceel A betreft de levering van twee elektrische werktuigdragers geschikt voor borstelen. Met het genoemde RO-contract.
Toon meer
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Assen
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 60 maanden
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties:
Naast de levering van de voertuigen wordt er ook een RO- contract afgesloten per perceel. Daarnaast mogelijk de aanschaf van een extra voertuig op perceel B.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak en Praktijktest
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001

2️⃣
Interne identificatiecode: 2
Titel: (Elektrische) borstelmachines Perceel B
Beschrijving van de aanbesteding:
Perceel B het leveren van twee fusée bestuurde elektrische werktuigdragers voor borstelen, inclusief een RO-contract Initieel twee voertuigen, mogelijk een derde voertuig.
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Het betreft een Europees openbare aanbesteding welke onderverdeeld is in twee percelen.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-04 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-04 12:15:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes (plaats): Digitaal
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-04 12:15:00 📅
Plaats: Digitaal
Elektronische facturering: Toegestaan
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-11 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden
De aanbesteding valt binnen de werkingssfeer van Richtlijn 2009/33/EG van het Europees Parlement en de Raad (“richtlijn schone voertuigen”)

Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie de programma's van eisen per perceel en de aanbestedingsdocumenten.

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Assen
Nationaal registratienummer: 341893957
Postadres: Noordersingel 33
Postcode: 9401 JW
Poststad: Assen
Regio: Noord-Drenthe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Liesbeth (E.A.) Staal
E-mail: inkoop@assen.nl 📧
Telefoon: +31 0881230911 📞
URL: http://www.assen.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://www.assen.nl/ondernemen/inkoop 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419182 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419182 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Via TenderNed.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 069-241073 (2026-04-08)
Award Aankondiging (2026-08-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 792700.0 EUR 💰

Gunning van het contract

1️⃣
Een opdracht/perceel wordt gegund
Voertuigcategorie: N1
Identificatienummer van de partij: LOT-0001
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-08 📅
Titel: P1 (Elektrische) borstelmachines Perceel A
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 402800.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Naam en adres van de contractant
Naam: Hofstede-Timmerman V.O.F.
Nationaal registratienummer: 05072206
Postadres: Buitenes 2
Postcode: 7951SR
Poststad: Staphorst
Regio: Noord-Overijssel 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Jan Hofstede
URL: http://www.hofstedetimmerman.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Micro

2️⃣
Identificatienummer van de partij: LOT-0002
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 5
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 389900.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving: 2
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0002
Naam en adres van de contractant
Naam: Kraakman B.V.
Nationaal registratienummer: 80397972
Postadres: Agriport 127
Postcode: 1775TA
Poststad: Middenmeer
Regio: Kop van Noord-Holland 🏙️
Omvang van de ondernemer: Groot
Bron: OJS 2026/S 159-574383 (2026-08-17)