Eindejaarsgeschenken
Stichting Koninklijke Kentalis
Deze aanbesteding van Koninklijke Kentalis betreft de levering van eindejaarsgeschenken en is voorbehouden aan sociale ondernemingen conform artikel 2.82 van de Aanbestedingswet 2012. Het doel is om geschenken te realiseren met sociale waarde, waarbij cliënten van dagbestedingslocaties betrokken worden bij productie en/of samenstelling. Kentalis zoekt een leverancier die deze samenwerking kan organiseren en de volledige coördinatie en logistiek uit handen neemt. All-in €40,00 incl. Btw per geschenk per medewerker à 5.500 medewerkers = €220.000 incl. Btw per jaar. Gehele contractperiode is (potentieel) 4 jaar. Omvang van de opdracht is €220.000 incl. Btw per jaar x 4 jr. = €880.000 incl. btw en €727.272,70 excl. btw
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-01. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-13.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-13 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-31 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Eindejaarsgeschenken
Referentienummer:
Kentalis-JvdN – KPK- 2026
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Geschenken en beloningen 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 727272.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Doel van strategische aanbestedingen: Verwezenlijking van sociale doelstellingen
Duur
Startdatum: 2026-09-01 📅
Einddatum: 2030-08-31 📅
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit 1: Uitvoering van het eindejaarsgeschenk
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit 2: Coördinatie en samenwerking met dagbesteding van Kentalis
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit 2: Transparantie omtrent waarde van geschenk
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-01 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-01 12:30:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 9 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-01 12:30:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-04 17:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Koninklijke Kentalis
Nationaal registratienummer:
81949125
Postadres: Hoogstraat 21
Postcode: 5271SW
Poststad: Sint-michielsgestel
Regio: Noordoost-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Josine van den Nieuwendijk
E-mail: j.vandennieuwendijk@kentalis.nl 📧
Telefoon: +31 0657914608 📞
URL: http://www.kentalis.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419885 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419885 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 073-254792 (2026-04-13)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 727272.0 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 727272.0 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (hoogste bod): 727273.0 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW) (laagste offerte): 727272.0 💰
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-26 📅
Titel: P1 Eindejaarsgeschenken
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 5
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Hoogste bod: 727273.0 💰
Laagste bod: 727272.0 💰
Totale waarde van het contract/perceel: 727272.0 EUR 💰
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Pak Het Uit B.V.
Nationaal registratienummer:
95650385
Postadres: Dijkleger 77
Postcode: 4131MA
Poststad: Vianen
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: R. Roodhorst
URL: http://www.pakhetuit.nl 🌏
Omvang van de ondernemer: Micro
Bron: OJS 2026/S 169-605009 (2026-08-31)