Eindejaarsgeschenken 2026

Stichting SARO

Het doel van deze Aanbesteding is te komen tot één Overeenkomst met één inschrijver die voorziet in de levering en uitvoering van eindejaarsgeschenken ten behoeve van de Aanbestedende dienst. De geraamde waarde van deze opdracht bedraagt € 500.000 exclusief btw. Deze raming is gebaseerd op de volledige looptijd van de Overeenkomst inclusief alle verlengingsopties. De raming is indicatief en kan tot ± 30% afwijken als gevolg van wijzigingen in het aantal medewerkers, budgetten of andere relevante omstandigheden. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.

Deadline

Deadline 2026-09-11

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-07-23 Aankondiging van een opdracht
2026-08-31 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-07-23)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Eindejaarsgeschenken 2026
Referentienummer: SARO-EA2026-Eindejaarsgeschenken
Korte beschrijving:
Het doel van deze Aanbesteding is te komen tot één Overeenkomst met één inschrijver die voorziet in de levering en uitvoering van eindejaarsgeschenken ten behoeve van de Aanbestedende dienst. De geraamde waarde van deze opdracht bedraagt € 500.000 exclusief btw. Deze raming is gebaseerd op de volledige looptijd van de Overeenkomst inclusief alle verlengingsopties. De raming is indicatief en kan tot ± 30% afwijken als gevolg van wijzigingen in het aantal medewerkers, budgetten of andere relevante omstandigheden. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Toon meer
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Geschenken en beloningen 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 500000.0 EUR 💰
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Rotterdam
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Groot-Rijnmond 🏙️
Duur: 64 maanden
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
De beoogde ingangsdatum voor de Overeenkomst is 1 november 2026. De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van achtentwintig (28) maanden, met drie (3) maal een optie tot verlenging van twaalf (12) maanden.
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties: ja
Gunningscriteria
Prijs
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): KG1 - Assortiment en Keuzemogelijkheden
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): KG2 - Dienstverlening en implementatie
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): KG3 - Webshop en gebruikerservaring
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-11 09:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-11 09:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met één exploitant
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
De beoogde ingangsdatum voor de Overeenkomst is 1 november 2026. De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van achtentwintig (28) maanden, met drie (3) maal een optie tot verlenging van twaalf (12) maanden.
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-09-11 09:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-25 08:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting SARO
Nationaal registratienummer: 181707643
Postadres: Linker Rottekade 292
Postcode: 3034CV
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Christian Rijnhout
E-mail: inkoop@saro.org 📧
Telefoon: +31 104366766 📞
URL: https://www.wijzijnsaro.nl/ 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/434562 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/434562 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie Leidraad
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 141-512387 (2026-07-23)
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 500000.0 EUR 💰

Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438017 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438017 🌏

Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Naar aanleiding van de ontvangen Nota van Inlichtingen is gebleken dat aanpassing van de aanbestedingsstukken wenselijk is. Om te komen tot een beter aansluitende en marktconforme uitvraag heeft Stichting SARO besloten de huidige aanbestedingsprocedure in te trekken. Gelijktijdig is een herziene versie van de aanbesteding gepubliceerd op TenderNed. Geïnteresseerde partijen worden uitgenodigd hun eventuele belangstelling en inschrijving kenbaar te maken via deze herziene aanbestedingsprocedure.
Toon meer

Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Procedure opgeschort naar aanleiding van een klacht, beroep of enige andere actie met het oog op beroep of herziening
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 2f2e8c77-4732-4cfe-9a3b-00ce84648c5d-01
Bron: OJS 2026/S 169-604789 (2026-08-31)