Eigenrisicodragerschap WGA

Gemeente Tynaarlo

De Aanbestedende dienst is reeds eigen risicodrager voor de WGA en is verzekerd. De Aanbestedende dienst wenst per 1-1-2027 een nieuwe WGA eigen risicodrager verzekering af te sluiten om daarmee alle toerekenbare lasten van het WGA eigen risicodragerschap af te dekken. Daarbij dient โ€“ naast de basisdekking โ€“ ook het uitlooprisico afgedekt te worden. De Aanbestedende dienst is eigen risicodrager voor de Ziektewet en is ook voornemens dit te blijven gedurende de volledige looptijd van de nieuwe WGA verzekering. Zie aanbestedingsleidraad.

Deadline

Deadline 2026-10-09

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-27 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Eigenrisicodragerschap WGA
Korte beschrijving:
De Aanbestedende dienst is reeds eigen risicodrager voor de WGA en is verzekerd. De Aanbestedende dienst wenst per 1-1-2027 een nieuwe WGA eigen risicodrager verzekering af te sluiten om daarmee alle toerekenbare lasten van het WGA eigen risicodragerschap af te dekken. Daarbij dient โ€“ naast de basisdekking โ€“ ook het uitlooprisico afgedekt te worden. De Aanbestedende dienst is eigen risicodrager voor de Ziektewet en is ook voornemens dit te blijven gedurende de volledige looptijd van de nieuwe WGA verzekering. Zie aanbestedingsleidraad.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Verzekeringsdiensten ๐Ÿ“ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Tynaarlo
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: Noord-Drenthe ๐Ÿ™๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2029-12-31 ๐Ÿ“…
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Optionele verlengingen van elk รฉรฉn (1) jaar
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties: 2 optionele verlengingen van elk รฉรฉn (1) jaar
Gunningscriteria
Prijs โœ…
Prijs (weging): 80
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-09 16:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-09 16:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-09 16:00:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 16:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Tynaarlo
Nationaal registratienummer: 301666719
Postadres: Kornoeljeplein 1
Postcode: 9481 WA
Poststad: Vries
Regio: Noord-Drenthe ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Johan Draijer
E-mail: j.draijer@wiabeheer.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 592266662 ๐Ÿ“ž
Fax: +31 592266600 ๐Ÿ“ 
URL: http://www.tynaarlo.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437686 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437686 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-597404 (2026-08-27)