Eigendommenverzekering Overheden t.b.v. gemeente โ€˜s-Hertogenbosch

Gemeente 's-Hertogenbosch

Het betreft een Eigendommenverzekering Overheden op basis van een uitgebreide dekking ten behoeve van de gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van gemeente โ€˜s-Hertogenbosch. De bijlagen hieronder geven een duidelijk beeld over de aard en omvang van deze Opdracht. 1

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-24. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-29.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-04-29 Aankondiging van een opdracht
2026-08-17 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-04-29)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Eigendommenverzekering Overheden t.b.v. gemeente โ€˜s-Hertogenbosch
Korte beschrijving:
Het betreft een Eigendommenverzekering Overheden op basis van een uitgebreide dekking ten behoeve van de gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van gemeente โ€˜s-Hertogenbosch. De bijlagen hieronder geven een duidelijk beeld over de aard en omvang van deze Opdracht. 1
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Brandverzekeringen ๐Ÿ“ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende producten/diensten: Verzekeringsdiensten ๐Ÿ“ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: โ€˜s-Hertogenbosch
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: Noordoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2030-01-01 ๐Ÿ“…
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 6
Overige informatie over verlengingen:
Doorlopende verleninging met wederzijdse goedkeuring voor telkens een periode van 12 maanden tot een totale looptijd van 9 jaar is bereikt.
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing
Gunningscriteria
Prijs โœ…
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Uit de raming van de Opdracht is gebleken dat de totale opdrachtwaarde de Europese drempel voor diensten overstijgt. Derhalve wordt de Opdracht middels een Europese aanbestedingsprocedure in de markt gezet. Gelet op onderstaande aspecten is gekozen voor een openbare procedure: โ€ข Er een beperkt aantal inschrijvers is, gelet ook op de omvang van de opdracht; โ€ข De transactiekosten voor de Aanbestedende dienst en de Inschrijvers laag zijn; โ€ข De complexiteit van de opdracht laag is; โ€ข Deze procedure goed aansluit op de huidige marktsituatie; โ€ข Het gegeven dat meerdere risicodragers nodig zijn om de polis in co-assurantie โ€œvolgetekendโ€ te krijgen, en er derhalve geen noodzaak tot en/of behoefte aan nadere selectie is.
Toon meer
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-24 15:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-24 15:15:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-24 15:15:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Toegestaan
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-03 15:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente 's-Hertogenbosch
Nationaal registratienummer: 491878990
Postadres: Wolvenhoek 1
Postcode: 5211 HH
Poststad: 's-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Kimberley Kole-Dijkstra
E-mail: inkoopconcern@s-hertogenbosch.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 631147548 ๐Ÿ“ž
Fax: +31 736155538 ๐Ÿ“ 
URL: http://www.s-hertogenbosch.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423230 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423230 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 084-299213 (2026-04-29)
Award Aankondiging (2026-08-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 583379.0 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-17 ๐Ÿ“…
Titel: P1 Eigendommenverzekering Overheden t.b.v. gemeente โ€˜s-Hertogenbosch
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 10
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 10
Aantal inschrijvingen van KMO's: 0
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: MSIG Europe
Nationaal registratienummer: 64815323
Postadres: Van Heuven Goedhartlaan 939
Postcode: 1181LD
Poststad: Amstelveen
Regio: Groot-Amsterdam ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
URL: https://msig-europe.com/ ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Groot
Naam: Nationale-Nederlanden Schadeverzekering Maatschappij N.V.
Nationaal registratienummer: 27023707
Postadres: Prinses Beatrixlaan 35
Postcode: 2595AK
Poststad: 's-gravenhage
Regio: Agglomeratie โ€™s-Gravenhage ๐Ÿ™๏ธ
Naam: XL Insurance Company SE
Nationaal registratienummer: 61290173
Postadres: De Cuserstraat 91
Postcode: 1081CN
Poststad: Amsterdam
URL: http://www.axaxl.com ๐ŸŒ
Naam: Allianz Benelux N.V.
Nationaal registratienummer: 59395435
Postadres: Postbus 761 120
Postcode: 3011 AG
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐Ÿ™๏ธ
URL: http://www.allianz.nl ๐ŸŒ
Bron: OJS 2026/S 159-573671 (2026-08-17)