Eigendommenverzekering Overheden t.b.v. gemeente Maastricht
Gemeente Maastricht
Het betreft een eigendommenverzekering overheden op basis van een uitgebreide gevarendekking ten behoeve van de gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van gemeente Maastricht, alsmede de scholen ten behoeve van het Primair- en Voortgezet Onderwijs, gelegen binnen de gemeente. Zie bestek
DeadlineDeadline 2026-10-22
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Eigendommenverzekering Overheden t.b.v. gemeente Maastricht
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Verzekeringsdiensten 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding:
Aanvullende producten/diensten: Brandverzekeringen
📦
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2030-01-01 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 6
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-22 14:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-22 14:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-22 14:15:00 📅
Elektronische facturering: Toegestaan
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-05 14:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Maastricht
Nationaal registratienummer:
Postadres: Mosae Forum 10
Postcode: 6211 DW
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Kimberley Kole-Dijkstra
E-mail: kimberley.kole-dijkstra@aon.nl 📧
Telefoon: +31 631147548 📞
URL: http://www.gemeentemaastricht.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437910 🌏
Rechtvaardiging voor het beperken van de toegang tot bepaalde aanbestedingsstukken: Bescherming van bijzonder gevoelige informatie
De toegang tot de aanbestedingsdocumenten is beperkt
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-600839 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Eigendommenverzekering Overheden t.b.v. gemeente Maastricht
Korte beschrijving:
Het betreft een eigendommenverzekering overheden op basis van een uitgebreide gevarendekking ten behoeve van de gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van gemeente Maastricht, alsmede de scholen ten behoeve van het Primair- en Voortgezet Onderwijs, gelegen binnen de gemeente. Zie bestek
Toon meer
Producten/diensten: Verzekeringsdiensten 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
Het betreft een eigendommenverzekering overheden op basis van een uitgebreide gevarendekking ten behoeve van de gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van gemeente Maastricht, alsmede de scholen ten behoeve van het Primair- en Voortgezet Onderwijs, gelegen binnen de gemeente. 1
Toon meer
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2030-01-01 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 6
Overige informatie over verlengingen:
Na de initiële periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst doorlopend te verlengen met wederzijdse goedkeuring voor telkens een periode van 12 maanden tot een totale looptijd van 9 jaar is bereikt.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Uit de raming van de Opdracht is gebleken dat de totale opdrachtwaarde de Europese drempel voor diensten overstijgt. Derhalve wordt de Opdracht middels een Europese aanbestedingsprocedure in de markt gezet.
Gelet op onderstaande aspecten is gekozen voor een openbare procedure:
• Het aantal marktpartijen.
• Het gegeven dat meerdere risicodragers nodig zijn om de polis in co-assurantie “volgetekend” te krijgen, en er derhalve geen noodzaak tot en/of behoefte aan nadere selectie is.
Toon meer
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-22 14:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-22 14:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-22 14:15:00 📅
Elektronische facturering: Toegestaan
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-05 14:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Maastricht
Nationaal registratienummer:
202214754
Postadres: Mosae Forum 10
Postcode: 6211 DW
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Kimberley Kole-Dijkstra
E-mail: kimberley.kole-dijkstra@aon.nl 📧
Telefoon: +31 631147548 📞
URL: http://www.gemeentemaastricht.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437910 🌏
Rechtvaardiging voor het beperken van de toegang tot bepaalde aanbestedingsstukken: Bescherming van bijzonder gevoelige informatie
De toegang tot de aanbestedingsdocumenten is beperkt
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-600839 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Financiële en verzekeringsdiensten (>20 nieuwe aankopen)
- Diensten op het gebied van verzekeringen en pensioenen (>20)
- Verzekeringsdiensten (>20)
- Aansprakelijkheidsverzekeringen (6)
- Diensten van verzekeringsmakelaars en -agentschappen
- Diensten voor rechtsbijstands- en allriskverzekeringen
- Krediet- en borgstellingsverzekeringsdiensten
- Levensverzekeringen
- Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen
- Verzekeringen tegen schade of verlies (17)
- Verzekeringsdiensten voor technische installaties, aanvullende, algemene, verlies- actuariële en nooddienstverzekeringen
- Vrachtverzekering en verzekering in verband met vervoer (1)