Eigen Risicodragerschap WGA
Gemeente Almelo
De aanbestedende dienst wenst per 1-1-2027 een nieuwe WGA eigen risicodrager verzekering af te sluiten om daarmee alle toerekenbare lasten van het WGA eigen risicodragerschap af te dekken. zie aanbestedingsstukken
DeadlineDeadline 2026-10-13
Wie?- โข Gemeente Almelo
- โข Overijssel โบ Twente
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Eigen Risicodragerschap WGA
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Verzekeringsdiensten ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding: zie aanbestedingsstukken zie aanbestedingsstukken
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Almelo
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: de verlengingen zijn indien van toepassing steeds voor 1 jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: zie aanbestedingstukken
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Re-integratie ondersteuning, vergoeding en budgetten
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Prijs โ
Prijs (weging): 80
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-13 12:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-13 12:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 16:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Almelo
Nationaal registratienummer:
Postadres: Haven Zuidzijde 30
Postcode: 7607 EW
Poststad: Almelo
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ine Mengerink
E-mail: inkoop@almelo.nl ๐ง
Telefoon: +31 546541111 ๐
URL: http://www.almelo.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437949 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437949 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
zie aanbestedingsstukken.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-602042 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Eigen Risicodragerschap WGA
Referentienummer:
Z/26/275999
Korte beschrijving:
De aanbestedende dienst wenst per 1-1-2027 een nieuwe WGA eigen risicodrager verzekering af te sluiten om daarmee alle toerekenbare lasten van het WGA eigen risicodragerschap af te dekken. zie aanbestedingsstukken
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Verzekeringsdiensten ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding: zie aanbestedingsstukken zie aanbestedingsstukken
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Almelo
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: de verlengingen zijn indien van toepassing steeds voor 1 jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: zie aanbestedingstukken
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Re-integratie ondersteuning, vergoeding en budgetten
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Prijs โ
Prijs (weging): 80
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-13 12:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-13 12:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 16:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Almelo
Nationaal registratienummer:
3720748
Postadres: Haven Zuidzijde 30
Postcode: 7607 EW
Poststad: Almelo
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ine Mengerink
E-mail: inkoop@almelo.nl ๐ง
Telefoon: +31 546541111 ๐
URL: http://www.almelo.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437949 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437949 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
zie aanbestedingsstukken.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-602042 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Financiรซle en verzekeringsdiensten (>20 nieuwe aankopen)
- Diensten op het gebied van verzekeringen en pensioenen (>20)
- Verzekeringsdiensten (>20)
- Aansprakelijkheidsverzekeringen (5)
- Diensten van verzekeringsmakelaars en -agentschappen
- Diensten voor rechtsbijstands- en allriskverzekeringen
- Krediet- en borgstellingsverzekeringsdiensten
- Levensverzekeringen
- Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen (1)
- Verzekeringen tegen schade of verlies (16)
- Verzekeringsdiensten voor technische installaties, aanvullende, algemene, verlies- actuariรซle en nooddienstverzekeringen
- Vrachtverzekering en verzekering in verband met vervoer (1)