Ecologisch onderzoek
Stichting Waterproef
Ecologisch onderzoek, bestaande uit macrofyten veldwerk, fytoplankton laboratorium onderzoek en veldwerk natuuronderzoeken. 370.000 eur per jaar verdeeld over 3 percelen
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-07-09. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-19.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Euglena
- โข Tijhuis Ingenieurs B.V.
- โข Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie โบ Laboratoriumdiensten
- โข Groot-Amsterdam
- โข Noord-Holland โบ Zaanstreek
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-05-19 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-18 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-05-19)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Ecologisch onderzoek
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Laboratoriumdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 370000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Macrofyten
Geschatte waarde exclusief BTW: 150000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Macrofyten veldwerk 150 kEUR per jaar
Aanvullende informatie: Zie aanbestedingsleidraad
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 6 jaar
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit van de te leveren diensten en de borging hiervan
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Ervaring in het Waterproef werkgebied
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Fytoplankton
Geschatte waarde exclusief BTW: 100000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Fytoplankton laboratorium werk 100 kEUR per jaar
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Natuuronderzoeken
Geschatte waarde exclusief BTW: 120000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Natuuronderzoeken veldwerk 120 kEUR per jaar
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Collegiale toetsing
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europesche aanbesteding
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-09 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-09 12:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar: Zie aanbestedingsleidraad
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-07-09 12:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-18 15:30:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Waterproef
Nationaal registratienummer:
Postadres: Dijkgraaf Poschlaan 6
Postcode: 1135GP
Poststad: Edam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Auke Batstra
E-mail: a.batstra@waterproef.nl ๐ง
Telefoon: +31 299391700 ๐
URL: http://www.waterproef.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.waterproef.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Milieu
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425568 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425568 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 096-346647 (2026-05-19)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Ecologisch onderzoek
Korte beschrijving:
Ecologisch onderzoek, bestaande uit macrofyten veldwerk, fytoplankton laboratorium onderzoek en veldwerk natuuronderzoeken. 370.000 eur per jaar verdeeld over 3 percelen
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Laboratoriumdiensten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 370000.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: Macrofyten
Geschatte waarde exclusief BTW: 150000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Macrofyten veldwerk 150 kEUR per jaar
Aanvullende informatie: Zie aanbestedingsleidraad
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 6 jaar
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit van de te leveren diensten en de borging hiervan
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Ervaring in het Waterproef werkgebied
Kwaliteitscriterium (weging): 10
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: Fytoplankton
Geschatte waarde exclusief BTW: 100000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Fytoplankton laboratorium werk 100 kEUR per jaar
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
3
Titel: Natuuronderzoeken
Geschatte waarde exclusief BTW: 120000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Natuuronderzoeken veldwerk 120 kEUR per jaar
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Collegiale toetsing
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europesche aanbesteding
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-09 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-09 12:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar: Zie aanbestedingsleidraad
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-07-09 12:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-18 15:30:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Waterproef
Nationaal registratienummer:
850057868
Postadres: Dijkgraaf Poschlaan 6
Postcode: 1135GP
Poststad: Edam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Auke Batstra
E-mail: a.batstra@waterproef.nl ๐ง
Telefoon: +31 299391700 ๐
URL: http://www.waterproef.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.waterproef.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Milieu
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425568 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425568 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 096-346647 (2026-05-19)
Award Aankondiging (2026-08-18)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 4440000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
1๏ธโฃ
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-18 ๐
Titel: P1 Macrofyten
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1800000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Tijhuis Ingenieurs B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Dampten 24C
Postcode: 1624NR
Poststad: Hoorn
Regio: Kop van Noord-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.tijhuisingenieurs.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
2๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1200000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Euglena
Nationaal registratienummer:
Postadres: Laak 7
Postcode: 8431 SC
Poststad: Oosterwolde
Regio: Zuidoost-Friesland ๐๏ธ
URL: http://www.euglena.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Micro
3๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1440000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Bron: OJS 2026/S 160-575497 (2026-08-18)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 4440000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
1๏ธโฃ
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-18 ๐
Titel: P1 Macrofyten
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1800000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0001
Naam en adres van de contractant
Naam: Tijhuis Ingenieurs B.V.
Nationaal registratienummer:
37110087
Postadres: Dampten 24C
Postcode: 1624NR
Poststad: Hoorn
Regio: Kop van Noord-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
URL: http://www.tijhuisingenieurs.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
2๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1200000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
2
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0002
Naam en adres van de contractant
Naam: Euglena
Nationaal registratienummer:
64046028
Postadres: Laak 7
Postcode: 8431 SC
Poststad: Oosterwolde
Regio: Zuidoost-Friesland ๐๏ธ
URL: http://www.euglena.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Micro
3๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 3
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1440000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
3
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0003
Bron: OJS 2026/S 160-575497 (2026-08-18)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie (>20 nieuwe aankopen)
- Adviesdiensten voor watervoorziening en afval (1)
- Diensten in verband met de bouw (5)
- Diensten voor technische testen, analyse en adviezen (>20)
- Dienstverlening door ingenieurs (>20)
- Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke (8)
- Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur (6)
- Laboratoriumdiensten (5)
- Meet- en controlediensten (7)