Ecologisch onderzoek provincie Groningen
Provincie Groningen
Deze Europese aanbesteding betreft het telemetrisch onderzoek naar diverse vleermuissoorten en voor de soortmanagementplannen (hierna SMP) van Groninger gemeenten het ecologisch nul-onderzoek, de herhaalonderzoeken en de monitoringsonderzoeken. De aanbesteding is ingedeeld in twee percelen. Het eerste perceel heeft als doel een raamovereenkomst te sluiten tussen รฉรฉn contractpartij en de provincie Groningen voor het uitvoeren van specialistisch, telemetrisch, onderzoek naar bijzondere soorten vleermuizen die voorkomen in de provincie Groningen. Het tweede perceel heeft als doel een raamovereenkomst te sluiten tussen meerdere contractpartijen en de aan deze aanbesteding deelnemende Groninger gemeenten voor het uitvoeren van het reguliere ecologische onderzoek SMP. De provincie Groningen faciliteert en organiseert dit doormiddel van deze aanbesteding.
DeadlineDeadline 2026-10-22
Wie? Wat?- โข Advies inzake onderzoek en ontwikkeling โบ Advies inzake onderzoek
- โข Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
- โข Milieuveiligheidsdiensten โบ Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten
- โข Onderzoek en experimentele ontwikkeling โบ Uitvoeren van onderzoek
- โข Nederland
- โข Overig Groningen
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Ecologisch onderzoek provincie Groningen
Referentienummer:
c9b54f13-0c66-43c0-8b77-3f3dc8de06fb
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2012c129-ec0f-440c-a186-61c4660469e7
Titel: Perceel 1 - Telemetrisch onderzoek bijzondere vleermuissoorten
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-12-01 ๐
Einddatum: 2028-11-30 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Er kan tweemaal met รฉรฉn jaar onder gelijkblijvende voorwaarden verlengd worden.
Informatie over elektronische catalogi
De inschrijvingen moeten worden ingediend in de vorm van elektronische catalogi of een elektronische catalogus bevatten
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1b869033-35a8-4b51-a6b8-764eeb543587
Titel: Perceelโฏ2: Regulier ecologisch onderzoek SMP
Beschrijving van de aanbesteding:
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2028-12-31 ๐
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-22 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische catalogus: Vereist
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Groningen
Nationaal registratienummer:
01182023
Postadres: Sint Jansstraat 4
Postcode: 9712JN
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Josรฉ Jansen
E-mail: j.jansen@provinciegroningen.nl ๐ง
Telefoon: +31648713636 ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/32042 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229686 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229686 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Provincie Groningen
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Noord Nederland
Nationaal registratienummer:
00000
Postadres: Guyotplein 1
Postcode: 9712NX
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: info.rechtbanknoordnederland@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883614444 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Noord-Nederland ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-09-03Z ๐
Bron: OJS 2026/S 171-610930 (2026-09-02)
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)
- Milieuzorgdiensten (>20)
- Milieubescherming (10)
- Milieuveiligheidsdiensten (8)
- Diensten in verband met bescherming van de ozonlaag
- Diensten voor bescherming tegen natuurlijke risico's of gevaren
- Diensten voor bescherming van bedreigde planten- en diersoorten (6)
- Diensten voor bescherming van genetische rijkdommen
- Diensten voor landschapsbescherming (1)
- Stralingsbeschermingsdiensten (1)