EA Verf en verfbenodigdheden ten behoeve van de Dienst Justitiële Inrichtingen
SSC IUC DJI
De scope van de aanbesteding bestaat uit het leveren van de volgende productgroepen: • Verf: muurverf, aflak, alkydhars, watergedragen dekverf e.d.; • Verfbenodigdheden: schuurpapier, afplaktape, kwasten, rollers, verfbakken/verfemmers, kit, nadenvuller, plamuur e.d.; • Wandbekleding: glasvliesbehang, glasvlieslijm, vliesbehang, behanglijm.
DeadlineDeadline 2026-11-08
Wie? Wat?- • Borstels › Verfkwasten
- • Bouwmaterialen › Verf en wandbekleding
- • Structuren en materialen voor de bouw; ondersteunende producten voor de bouw (uitgezonderd elektrische apparatuur) › Verf, vernis en mastiek
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: EA Verf en verfbenodigdheden ten behoeve van de Dienst Justitiële Inrichtingen
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Verf en wandbekleding 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 200 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-03-13 📅
Einddatum: 2031-03-12 📅
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-08 10:00:40 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ssc iuc dji
Nationaal registratienummer:
Postadres: Bezuidenhoutseweg 20
Postcode: 2594AV
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Jolanda Waterreus
E-mail: jolanwaterreus@dji.minjus.nl 📧
Telefoon: +31652867619 📞
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/72217 🌏
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230131 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230131 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
Postcode: 2595 AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen na ontvangst van mededeling gunningsbeslissing
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603679 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: EA Verf en verfbenodigdheden ten behoeve van de Dienst Justitiële Inrichtingen
Referentienummer:
7bfe3f94-3120-4d7b-90e0-75c32c8e7b33
Korte beschrijving:
De scope van de aanbesteding bestaat uit het leveren van de volgende productgroepen:
• Verf: muurverf, aflak, alkydhars, watergedragen dekverf e.d.;
• Verfbenodigdheden: schuurpapier, afplaktape, kwasten, rollers, verfbakken/verfemmers, kit, nadenvuller, plamuur e.d.;
• Wandbekleding: glasvliesbehang, glasvlieslijm, vliesbehang, behanglijm.
Toon meer
Producten/diensten: Verf en wandbekleding 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 200 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
4bb27701-5500-4ee5-af8b-6fbf50c51220
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-03-13 📅
Einddatum: 2031-03-12 📅
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-08 10:00:40 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ssc iuc dji
Nationaal registratienummer:
27378768
Postadres: Bezuidenhoutseweg 20
Postcode: 2594AV
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Jolanda Waterreus
E-mail: jolanwaterreus@dji.minjus.nl 📧
Telefoon: +31652867619 📞
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/72217 🌏
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230131 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230131 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
27365537
Postcode: 2595 AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen na ontvangst van mededeling gunningsbeslissing
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603679 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕