EA - Straatveegmachine(s) tbv afvaldienst gemeente Hellendoorn
Gemeente Hellendoorn
Betreft de levering van 2 stuks straatveegmachines t.b.v. de afvaldienst van de gemeente. Waarvan 1 stuks te leveren in 2026 en 1 stuks te leveren in 2027.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-10. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-21.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Ravo B.V.
- โข Motorvoertuigen voor speciale doeleinden โบ Voertuigen voor wegenonderhoud
- โข Uitrusting voor wegenonderhoud โบ Straatveegmachines
- โข Overijssel โบ Twente
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-21 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-24 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-04-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: EA - Straatveegmachine(s) tbv afvaldienst gemeente Hellendoorn
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Voertuigen voor wegenonderhoud ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 430 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoeveelheid: 2 stuk
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโs) โ
Aanvullende producten/diensten: Straatveegmachines ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Postadres: Willem Alexanderstraat 7
Postcode: 7442MA
Stad: Nijverdal
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Twente ๐๏ธ
Maximumaantal verlengingen: 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie aanbestedingsstukken
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-10 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
De rechtsgrondslag uit hoofde van de richtlijn schone voertuigen om vast te stellen welke categorie aanbestedingsprocedures van toepassing is: Aankoop, leasing of huur van voertuigen
Beschrijving van de procedurerechtvaardiging: zie aanbestedingsstukken
De aanbesteding valt binnen de werkingssfeer van Richtlijn 2009/33/EG van het Europees Parlement en de Raad (โrichtlijn schone voertuigenโ) โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Hellendoorn
Nationaal registratienummer:
Postadres: Willem-Alexanderstraat 7
Postcode: 7442MA
Poststad: Nijverdal
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Monique Reekers
E-mail: m.reekers@hellendoorn.nl ๐ง
Telefoon: +31628795127 ๐
URL: https://www.hellendoorn.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/17287 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/192608 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/192608 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Overijssel
Nationaal registratienummer:
Afdeling: nvt
Postadres: Egbert Gorterstraat 5
Postcode: 7607 GB
Poststad: Almelo
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: nvt
E-mail: nvt@verlooptviazivver.nl ๐ง
Telefoon: +31883615555 ๐
URL: https://www.ww/ww ๐
Eindpunt voor informatie-uitwisseling (URL): https://www.ww/ww ๐
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Volgens de aanbestedingsrichtlijnen
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-04-22Z ๐
Bron: OJS 2026/S 079-276961 (2026-04-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: EA - Straatveegmachine(s) tbv afvaldienst gemeente Hellendoorn
Referentienummer:
cb2f94b4-0550-4a33-829c-80521962fe36
Korte beschrijving:
Betreft de levering van 2 stuks straatveegmachines t.b.v. de afvaldienst van de gemeente. Waarvan 1 stuks te leveren in 2026 en 1 stuks te leveren in 2027.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Voertuigen voor wegenonderhoud ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 430 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
75ce856d-0b1a-4cba-97c2-bc132dfd0f5f
Hoeveelheid: 2 stuk
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโs) โ
Aanvullende producten/diensten: Straatveegmachines ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Postadres: Willem Alexanderstraat 7
Postcode: 7442MA
Stad: Nijverdal
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Twente ๐๏ธ
Maximumaantal verlengingen: 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie aanbestedingsstukken
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-10 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Inschrijvers mogen meer dan รฉรฉn inschrijving indienen
De rechtsgrondslag uit hoofde van de richtlijn schone voertuigen om vast te stellen welke categorie aanbestedingsprocedures van toepassing is: Aankoop, leasing of huur van voertuigen
Beschrijving van de procedurerechtvaardiging: zie aanbestedingsstukken
De aanbesteding valt binnen de werkingssfeer van Richtlijn 2009/33/EG van het Europees Parlement en de Raad (โrichtlijn schone voertuigenโ) โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Hellendoorn
Nationaal registratienummer:
08221859
Postadres: Willem-Alexanderstraat 7
Postcode: 7442MA
Poststad: Nijverdal
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Monique Reekers
E-mail: m.reekers@hellendoorn.nl ๐ง
Telefoon: +31628795127 ๐
URL: https://www.hellendoorn.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/17287 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/192608 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/192608 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Overijssel
Nationaal registratienummer:
nvt
Afdeling: nvt
Postadres: Egbert Gorterstraat 5
Postcode: 7607 GB
Poststad: Almelo
Regio: Twente ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: nvt
E-mail: nvt@verlooptviazivver.nl ๐ง
Telefoon: +31883615555 ๐
URL: https://www.ww/ww ๐
Eindpunt voor informatie-uitwisseling (URL): https://www.ww/ww ๐
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Volgens de aanbestedingsrichtlijnen
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-04-22Z ๐
Bron: OJS 2026/S 079-276961 (2026-04-21)
Award Aankondiging (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 430 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 469 900 EUR ๐ฐ
Duur
Startdatum: 2026-07-23 ๐
Einddatum: 2028-12-31 ๐
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Praktijkbeoordeling : 1 Bediening en Ergonomie
Kwaliteitscriterium (weging): 45
Kwaliteitscriterium (naam): Praktijkbeoordeling 2 : Veegeigenschappen
Praktijkbeoordeling 3: Onderhoud en Veilig werken
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Procedure
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-23 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 430 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Ravo B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Otterkoog 1
Postcode: 1822BW
Poststad: Alkmaar
Regio: Kop van Noord-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Quirijn Schuurmans
E-mail: sales.benelux@ravo.fayat.com ๐ง
Telefoon: +31725673230 ๐
URL: https://www.ravo.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Aanbestedende dienst
Communicatie
ID van het document van de belastingwetgeving:
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Fax: +31883615555 ๐
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-25Z ๐
Bron: OJS 2026/S 163-585135 (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 430 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 469 900 EUR ๐ฐ
Duur
Startdatum: 2026-07-23 ๐
Einddatum: 2028-12-31 ๐
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Praktijkbeoordeling : 1 Bediening en Ergonomie
Kwaliteitscriterium (weging): 45
Kwaliteitscriterium (naam): Praktijkbeoordeling 2 : Veegeigenschappen
Praktijkbeoordeling 3: Onderhoud en Veilig werken
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Procedure
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
2026-004228
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-23 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 430 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
T192608
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Ravo B.V.
Nationaal registratienummer:
37045872
Postadres: Otterkoog 1
Postcode: 1822BW
Poststad: Alkmaar
Regio: Kop van Noord-Holland ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Quirijn Schuurmans
E-mail: sales.benelux@ravo.fayat.com ๐ง
Telefoon: +31725673230 ๐
URL: https://www.ravo.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Aanbestedende dienst
Communicatie
ID van het document van de belastingwetgeving:
FiscalDocID1
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Fax: +31883615555 ๐
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-25Z ๐
Bron: OJS 2026/S 163-585135 (2026-08-24)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Vervoersmaterieel en bijbehorende producten (>20 nieuwe aankopen)