EA Schoonmaak

Universitair Medisch Centrum Utrecht

Dit is een Europese Openbare aanbesteding van Universitair Medisch Centrum Utrecht (hierna UMCU). Deze aanbesteding bestaat uit 2 percelen: Perceel 1: Schoonmaak en Perceel 2: Specialistische schoonmaak. Doel van de opdracht Het UMC Utrecht wil een raamovereenkomst afsluiten met één leverancier per perceel voor schoonmaakdienstverlening voor een periode van 4 jaar met optie tot verlengen van 2 x 1 jaar.

Deadline

Deadline 2026-11-20

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-27 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: EA Schoonmaak
Referentienummer: a9fb33ae-2b19-4976-b149-daddb8937278
Korte beschrijving:
Dit is een Europese Openbare aanbesteding van Universitair Medisch Centrum Utrecht (hierna UMCU). Deze aanbesteding bestaat uit 2 percelen: Perceel 1: Schoonmaak en Perceel 2: Specialistische schoonmaak. Doel van de opdracht Het UMC Utrecht wil een raamovereenkomst afsluiten met één leverancier per perceel voor schoonmaakdienstverlening voor een periode van 4 jaar met optie tot verlengen van 2 x 1 jaar.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Reinigingsdiensten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 19 894 200 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2

1️⃣
Interne identificatiecode: 730c9e0c-3b07-4d86-8a65-210927054f11
Titel: Schoonmaak
Geschatte waarde exclusief BTW: 16 714 200 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding: Schoonmaak
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-05-01 📅
Einddatum: 2031-04-30 📅
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001

2️⃣
Interne identificatiecode: 545675d0-e78e-4ee1-ad54-80f0073580f4
Titel: Specialistische reiniging
Geschatte waarde exclusief BTW: 3 180 000 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding: Specialistische reiniging
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-20 11:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 120 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Universitair Medisch Centrum Utrecht
Nationaal registratienummer: 30244197
Postadres: Heidelberglaan 100
Postcode: 3584CX
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Nelleke Schnetkamp
E-mail: n.j.schnetkamp@umcutrecht.nl 📧
Telefoon: +31650177819 📞
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/14206 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/224878 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/224878 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer: 82946175
Postcode: 2595AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-598880 (2026-08-27)