EA Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen C, C1 en B

Ministerie van Defensie

De Opdracht omvat het verzorgen van theorie- en praktijkrijopleidingen voor rijbewijs C, C1 en B, en het organiseren en begeleiden van het examentraject conform de eisen en normen van het CBR. De aanbesteding is verdeeld in drie percelen: 1. Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen C 2. Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen C1 3. Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen B

Deadline

Deadline 2026-10-16

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-26 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-26)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: EA Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen C, C1 en B
Referentienummer: 98c2f949-9ece-4500-9e31-2cdc8097a585
Korte beschrijving:
De Opdracht omvat het verzorgen van theorie- en praktijkrijopleidingen voor rijbewijs C, C1 en B, en het organiseren en begeleiden van het examentraject conform de eisen en normen van het CBR. De aanbesteding is verdeeld in drie percelen: 1. Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen C 2. Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen C1 3. Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen B
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Autorijschooldiensten ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 7 473 920 EUR ๐Ÿ’ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โœ…
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3

1๏ธโƒฃ
Interne identificatiecode: 611b5cc3-95b9-4db3-94aa-c090e9293011
Titel: Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen C
Geschatte waarde exclusief BTW: 6 023 140 EUR ๐Ÿ’ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
De dienst omvat het verzorgen van theorie- en praktijkrijopleidingen voor rijbewijs C en het organiseren en begeleiden van het examentraject conform de eisen en normen van het CBR.
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur: 48 maanden
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001

2๏ธโƒฃ
Interne identificatiecode: 02281183-9e6e-4e54-8d1d-444c65ef6bb6
Titel: Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen C1
Geschatte waarde exclusief BTW: 264 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
De dienst omvat het verzorgen van theorie- en praktijkrijopleidingen voor rijbewijs C1 en het organiseren en begeleiden van het examentraject conform de eisen en normen van het CBR.
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002

3๏ธโƒฃ
Interne identificatiecode: d77c4dc6-f97d-467c-ac49-8ac412f00f89
Titel: Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen B
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 186 776 EUR ๐Ÿ’ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
De dienst omvat het verzorgen van theorie- en praktijkrijopleidingen voor rijbewijs B en het organiseren en begeleiden van het examentraject conform de eisen en normen van het CBR.
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0003
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Rijexamendiensten ๐Ÿ“ฆ
Rijlessen ๐Ÿ“ฆ

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-16 09:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 180 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โœ…
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โœ…
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โœ…

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Defensie
Nationaal registratienummer: 27370985
Postadres: Plein 4
Postcode: 2511CR
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie โ€™s-Gravenhage ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Amy Tรถnjes
E-mail: naa.tonjes@mindef.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31610197598 ๐Ÿ“ž
URL: https://www.mindef.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Defensie
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/229649 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/229649 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer: 82946175
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595 AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โ€™s-Gravenhage ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
E-mail: leveranciers.ondersteuning@mindef.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31883622200 ๐Ÿ“ž
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-596317 (2026-08-26)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐Ÿ†•